Best Look: Paulina Krupińska w sukience Zara

Prosto, a jednak z klasą. Niby zwyczajnie, a czarująco. Taki jest nasz dzisiejszy best look, którego gwiazdą jest Paulina Krupińska i oczywiście... mała czarna!

mwmedia

Jeśli nie masz siły ani ochoty bawić się w czasochłonne i skomplikowane stylizacje, postaw na małą czarną – ta zasada, dobrze znana gwiazdom Hollywood sprawdza się również na polskich czerwonych dywanach.

mwmedia

Przykładem może być tu Paulina Krupińska – tegoroczna Miss Polonia, a prywatnie dziewczyna Tadeusza Bachledy-Curuś (brata Alicji Bachledy-Curuś). To właśnie jej kreację wybraliśmy na dzisiejszy best look!

Paulina Krupińska pojawiła się na wieczornej konferencji TVP, prezentującej jesienną ramówkę stacji. Śliczna Polka z początkiem września pojawi się w „Pytaniu na Śniadanie”, gdzie zachęcać kobiety nie tylko do dbania o urodę, ale również o kondycję fizyczną.

mwmedia

Widząc, jak jej uroda i ciało prezentują się w pozornie skromnej czarnej sukience, jesteśmy przekonani, że Paulina Krupińska to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu…

mwmedia

Mała czarna, której jedyną ozdobą są tiulowe wstawki przy ramionach, pochodzi z kolekcji Zary.

mwmedia

Minimalistyczną sukienkę gwiazda połączyła ze skórzaną kopertówką z kolekcji Sabriny Pilewicz, a także pastelowymi szpilkami (wyjątek od "czarnej reguły").

mwmedia

Kropką nad i były długie kolczyki.

mwmedia

Być może ten zestaw wyda Wam się nieco nudny, ale nam bardzo przypadł do gustu. Przy tak pięknej buzi i zgrabnej sylwetce czasami warto postawić na prostą elegancję!

Zobaczcie też: MAŁĄ CZARNĄ JENNIFER ANISTON!

Tematy:

Nieprawidłowy email