Best Look: Olivia Palermo w słonecznej bluzce i okularach Fendi

Jeśli lato to słońce, a jeśli słońce to słoneczna szafa! Jak zapakować odrobinę słońca do wakacyjnej walizki? Zobacz jak zrobiła to Olivia Palermo!

Foto: Bulls Press

Olivia Palermo i jej mąż Johannes Huebl spędzają właśnie wakacje na Ibizie. Jak na prawdziwą fashionistkę przystało, wakacyjna walizka Olivii Palermo pełna jest gorących jak hiszpańskie słońce trendów. Są koronkowe, białe sukienki, wzorzyste mini spódniczki i hippisowskie narzutki. Są wreszcie koronkowe szorty i romantyczne bluzki. Właśnie te elementy są podstawą zestawu, który przypadł nam najbardziej do gustu.

Foto: Bulls Press best look olivia palermo ibiza

Pierwsze skrzypce gra tu słoneczna koronkowa bluzka idealnie wpisująca się w wakacyjne klimaty - dekolt, mocno odsłaniający ramiona i ażurowe prześwity w dolnej części. Do tego koronkowe szorty w kolorze beżowym, które delikatnie wystają spod trapezowej bluzki. Zestaw wakacyjny i luźny – idealny do żeglowania!

Olivia Palermo jest nie tylko romantyczna, ale też rozważna. Słoneczną stylizację połączyła z akcesoriami, które chronią przed słońcem, a przy tym świetnie wyglądają! Wrażenie robią szczególnie lustrzankowe kocie okulary Fendi.

I ten cudowny słomkowy kapelusz, w którym – sądząc po zdjęciach z instagrama gwiazdy – zakochała się cała załoga jachtu!

Słoneczna Olivia Palermo to świetna inspiracja na wakacje, nie tylko na luksusowym jachcie. Skusicie się na modę w kolorach słońca? Więcej słonecznych inspiracji znajdziesz w POSTAW NA ŻÓŁTY!

Tematy:

Nieprawidłowy email