BEST LOOK: Olivia Palermo w Zara i Tibi

Oto stylizacja, która dowodzi, że zestaw black and white wcale nie musi być nudny! Spójrzcie na mistrzynię miszmaszu Olivię Palermo!

oliviapalermo.com

Olivia Palermo na swojej stronie oliviapalermo.com prowadzi specjalną rubrykę „30 stylizacji na 30 dni”, w której codziennie pokazuje coś nowego. Wiele z prezentowanych przez trendsetterkę zestawów to klasyczne połączenia kolorystyczne. Zatem jeśli szukacie nowego pomysłu na ograny już temat czerni i bieli (bo na przykład szukacie czegoś wyjątkowego na rozpoczęcie roku szkolnego), koniecznie musicie tam zajrzeć!

oliviapalermo.com

Jedna z ostatnich stylizacji Olivii Palermo szczególnie przypadła mi do gustu. Ma w sobie coś z ducha minionych epok – plisy na spódnicy, fedora, obniżona talia jak w fasonach z lat dwudziestych. Całość jednak wygląda bardzo nowocześnie. Olivia Palermo nie tylko łączy pozornie nie pasujące do siebie elementy garderoby, ale też metki. Bluzka pochodzi z kolekcji Tibi. Spódnica jest z Zary, a kopertówka z Sass & Bide. Do tego przepiękny i ponadczasowy kapelusz z kolekcji Ischia oraz odrobina pikanterii i drapieżności w postaci sandałków z czarnej skóry Christiana Louboutina.

„Nie mam się w co ubrać” - to zdanie chyba nigdy nie pojawiło się w głowie Olivi Palermo. Ta dziewczyna umie żonglować tym, co ma już w szafie! Niemal każdy element jej stroju to tak naprawdę rzecz, w której gdzieś już ją kiedyś widzieliśmy...

BullsPress
Getty Images

Sandałki i kopertówka pojawiły się na czerwonym dywanie w związku z premierą "Magic In The Moonlight". Natomiast spódnica Zary była podstawą innej, również bardzo ciekawej stylizacji sprzed miesiąca. Wtedy Olivia Palermo plisowaną spódnicę założyła jako… sukienkę!

EAST NEWS

Olivia Palermo bawi się modą, a zgranym "modowym historiom" wymyśla nowe, zaskakujące życie. Wielkie brawa za odświeżenie po raz kolejny klasycznego połączenia black and white, za modowy recykling i… ten przepiękny, kapelusz Ischia!

Tematy:

Nieprawidłowy email