Best Look: Olivia Palermo w Whistles

Zastanawiasz się, w co ubrać się na Wigilię? Nasz dzisiejszy BEST LOOK będzie dla Ciebie wspaniałą inspiracją!

BullsPress

Spośród wielu spektakularnych sukienek z czerwonego dywanu wybraliśmy tę najbardziej odpowiednią właśnie na świąteczną kolację.

BullsPress

Bohaterką dzisiejszego BEST LOOK-a jest niezastąpiona Olivia Palermo. Gwiazda na galę Marie Claire Prix, która odbyła się w rezydencji Ambasadora Francji w Madrycie, włożyła połyskującą małą czarną z kolekcji Whistles.

BullsPress

W tej kreacji klasyka gatunku spotyka się z błyskotliwym trendem. Pamiętajcie, w te święta sprawdzi się wszystko, co skrzy się, połyskuje i mieni w blasku świec. Zauważyłaś jak cekiny wspaniale rozbłyskują w świetle fleszy? Błyskotliwy materiał to jedno, ale jest jeszcze krój. Czarna wstążka podkreśla talię gwiazdy, a spódnica kończąca się tuż za kolanem eksponuje zgrabne łydki.

BullsPress

W dodatkach Olivia Palermo postawiła na modny miss-masz. W jedne dłoni mała złota szkatułka, a na nadgarstku drugiej – piękna złota bransoletka, wysadzana diamentami.

BullsPress

Do tego szpilki w modne cętki z kolekcji Stuart Weitzman, które dodają całości odrobinę drapieżnego charakteru.

BullsPress

Bardzo podoba nam się również pomysł na fryzurę – warkoczowe plecionki to jedna z najmodniejszych fryzur karnawału!

BullsPress

Olivia Palermo i jej cekinowa mała czarna to świetny pomysł na świąteczną kreację dla kobiety w każdym wieku. A co Ty o niej sądzisz?

Tematy:

Nieprawidłowy email