BEST LOOK: Olivia Palermo w Victoria Beckham

Olivia Palermo to jedna z najlepiej ubranych gwiazd Nowego Jorku. Dowód? Nasz najnowszy BEST LOOK!

BullsPress

Olivia Palermo została przyłapana przez paparazzi na jednej z nowojorskich ulic kilka dni temu. Co na wieczorny spacer ulicami metropolii wybrała gwiazda? To błyskotliwy zestaw w kolekcji Victorii Beckham!

BullsPress

Czarny golf oraz jasnoniebieska spódnica, choć proste w kroju, dają spektakularny efekt. Wszystko dzięki materiałowi, z którego zostały uszyte. Jak dowodzi stylizacja Olivii Palermo, brokatowa tkanina wcale nie musi być kiczowata. Sprawdzi się nie tylko w garderobie imprezowiczki i wygląda naprawdę świetnie, szczególnie w blasku świateł wielkiego miasta.

BullsPress

Dodatkowo, wspaniale buduje proporcje. Obcisły golf podkreśla krągłości, a krotka, trapezowa spódnica odsłania zgrabne nogi.

BullsPress

Jednak najciekawsze w tej stylizacji są dodatki. Olivia Palermo wybrała małą kopertówkę, ozdobioną geometryczną mozaiką również z kolekcji Victorii Beckham. Połączyła ją zaskakująco, bo z marchewkowymi szpilkami!

BullsPress
BullsPress

Klasycznie, prosto, a jednocześnie bardzo w stylu glamour. Do czerwonych szpilek czerwony manikiur, a do tego charakterystyczne dla Olivii Palermo koczek z przedziałkiem na środku głowy. Mocno zarysowane brwi i długie, baaardzo długie sztuczne rzęsy. Oto przepis na nowojorską dziewczynę!

BullsPress
BullsPress

Tematy:

Nieprawidłowy email