Best Look: Olivia Palermo w Mary Hoffman, Camilla i Christian Louboutin

Olivia Palermo to dziewczyna o niezwykłej modowej wyobraźni, co udowadnia każdą kolejną stylizacją. Oto najnowszy modowy majstersztyk trendsetterki, który po prostu musiał trafić do cyklu BEST LOOK!

www.oliviapalermo.com

Olivia cała na biało, Olivia w groszkach, olivia w geometrycznych printach – to już było. Jednak najnowsza stylizacja Oliviii Palermo to feeria barw i etnicznych wzorów.

Znajdziecie ją na blogu gwiazdy - www.oliviapalermo.com, gdzie słynna nowojorska trendsetterka prowadzi specjalny cykl „30 stylizacji na 30 dni”. Muszę przyznać, że zaglądam tam niemal codziennie i każdą z tych stylizacji jestem po prostu zachwycona!

Czemu właśnie ta najbardziej przypadła mi do gustu? Po pierwsze jest najświeższa, a po drugie pokazuje jak różnorodna i zaskakująca może być moda. Po trzecie, Olivia Palermo stawia na tzw. zestaw na cebulkę, co sprawdzi się szczególnie teraz, gdy lato zmierza ku końcowi (tak, tak, to już powoli koniec niestety…)

www.oliviapalermo.com

A zatem, co miała na sobie Olivia Palermo w stylizacji numer 23? Zacznijmy od warstwy najbliższej ciału. To sukienka z kolekcji Mary Hoffman – nowojorskiej designerki, którą lubi również m.in. Lupita Nyong’o. Na to Olivia Palermo założyła zwiewną bluzkę z kolekcji Haute Hippie i połączyła ją z przepięknie zdobioną kamizelką-kocem z kolekcji Camilla.

www.oliviapalermo.com

Jeśli myślicie, że przy tego typu kolorach, miszmaszu wzorów i tkanin należy być oszczędnym w dodatkach, jesteście w błędzie! Nie w przypadku Olivii Palermo!

www.oliviapalermo.com
www.oliviapalermo.com
www.oliviapalermo.com

Gwiazda "doprawiła" swoją stylizację paskiem z kolekcji C.Wonder oraz kopertówką Julii Parker. Kropką nad i są wyjątkowe - po prostu obłędne - etniczne sandałki na szpilce z kolekcji Christiana Louboutina.

Dla kogo stylizacja Olivii Palermo może być inspiracją? Dla dziewczyn, które lubią odsłaniać nogi, ukrywać brzuszek i spore biodra pod zestawami „na cebulkę”, dla kobiet w ciąży i fanek kolorów oraz ludowych wzorów z różnych stron świata. Dziewczyny bierzcie przykład z Olivii – królowej etno z Manhattanu!

Tematy:

Nieprawidłowy email