Best Look: Olivia Palermo w Ashley B

Za oknami chłód, a Olivia Palermo rozgrzewa nas swoją jesienną stylizacją. Zobaczcie jak aktorka łączy wygodę i funkcjonalność ubrań z obowiązującymi trendami.

Getty Images

Olivia Palermo pojawiła się na prezentacji wiosennej kolekcji marki Furla, która odbyła się w Tokyo. Aktorka zaprezentowała niezwykle stylowy i praktyczny zestaw na jesienny chłód w nieco wieczorowej odsłonie.

Getty Images

Stylizacja Olivii opiera się o skórę – czarne spodnie oraz rękawy kurtki zrobione są właśnie z tego materiału. To właśnie kurtka jest głównym elementem tego stroju – spektakularny futrzak pochodzi z kolekcji Ashley B. Niebieski kolor futra wpisuje się w obowiązujące trendy, a zestawienie go z czarną skórą jest hitem tego sezonu.

Getty Images

Aby nadać stylizacji nieco wieczorowego charakteru, Olivia założyła złote sandałki na obcasie marki Aquazzura. Jedynym akcentem w stylizacji nawiązującym do wydarzenia jest dwukolorowa torba Furli z najnowszej, wiosennej kolekcji.

Getty Images

Dziewczęcy warkocz Olivii jest uzupełnieniem stylizacji, którą można dowolnie interpretować – zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email