Best Look: Olga Kurylenko w sukience Elie Saab

Olga Kurylenko, prześliczna dziewczyna Bonda, zachwyciła podczas pokazu kolekcji couture Elie Saab. Choć w Paryżu chłodno, ukraińska aktorka odsłoniła swoje zgrabne nogi i zdecydowała się na imponujący dekolt.

Olga

Olga Kurylenko regularnie pojawia się na czerwonym dywanie. A że właśnie trwa tydzień haute couture w Paryżu, aktorka z przyjemnością zasiada w pierwszym rzędzie na kolejnych pokazach. Pojawiła się u Diora i Chanel, gdzie miała przyjemność siedzieć tuż obok Anny Wintour i Stelli Tennant.

Olga Kurylenko

Na pokazie Elie Saab w pierwszym rzędzie, obok Kurylenko siedziały: Paz Vega, Clotilde Courau, Anne Marivin, Marie-Josee Croze i Deborah Francois. Większość gwiazd, podobnie jak Kurylenko wybrały kreacje z poprzedniej kolekcji projektanta.

Olga Kurylenko

Na prezentację wiosenno-letniej kolekcji Elie Saab wybrała oczywiście kreację od tego projektanta. Rozkloszowana sukienka przed kolano zachwycała szmaragdowym kolorem. Wstawki z koronki na dekolcie i rękawach odsłaniały mlecznobiałą skórę aktorki. Dziewczęcy krój podkreślał niesamowicie zgrabne nogi, a bogate zdobienia sprawiły, że sukienka nie wymagała wielu dodatków.

Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko

>

Kurylenko zdecydowała się szmaragdowe sandałki na wysokim obcasie. Oczywiście w kolorze identycznym, jak materiał sukienki i oczywiście również od Elie Saab. Do tego zachwycająca torebeczka- pudełeczko, zrobiona ze złotych, cienkich paneli, która fakturą przypomina nieco swojskie słomianki. I ten dodatek pochodził z pracowni Elie Saab.

Olga

Doskonałym wyborem był naturalny makijaż i bezpretensjonalna fryzura- wysoki, gładki kitek sprawił, że aktorka wyglądała młodo i świeżo. Usta w kolorze arbuza będą absolutnym hitem nadchodzącego lata. Warto więc podpatrzeć, jak za ten trend zabiera się profesjonalistka. I kopiować, kopiować do woli!

Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko

Tematy:

Nieprawidłowy email