Best Look: Olga Kurylenko w Ralph & Russo Haute Couture

Zapewne trudno byłoby zainspirować się stylizacją Olgi Kurylenko, mówiąc wprost – aby uzyskać podobny efekt, trzeba by ją po prostu skopiować. Ale w tym BEST LOOK-u nie chodzi o inspirację, tym razem chcemy pokazać wam nieziemską kreację, którą po prostu trzeba zobaczyć!

Getty Images

Olga Kurylenko pojawiła się na corocznym Festiwalu Filmowym w Dubaju. Jak zapewne przypuszczacie takie wydarzenie w jednym z najbogatszych krajów świata ocieka przepychem. Nie inaczej było na czerwonym dywanie, gdzie każda występująca gwiazda prezentowała się w nieprzyzwoicie drogich i strojnych kreacjach. Spośród nich wyróżniała się Olga Kurylenko.

Getty Images

Była modelka od kilku lat konsekwentnie rozwija swoją karierę aktorską. Od tego czasu znacznie częściej możemy ją zobaczyć na ekranach kin, niż na wybiegu czy w sesjach zdjęciowych. Dlatego nie mogło zabraknąć jej na Festiwalu Filmowym w Dubaju. Na tę okazję Olga Kurylenko wybrała niezwykle piękną, ręcznie haftowaną suknię z kolekcji haute couture brytyjskich projektantów Ralph & Russo na sezon jesień – zima 2014.

Getty Images

Do tej niesamowitej kreacji aktorka dobrała kolczyki David Morris wysadzane brylantami, przypominające chwosty.

Getty Images

Gładko zaczesane włosy dodają stylizacji elegancji. Skromna fryzura doskonale równoważy strojną kreację.

Tematy:

Nieprawidłowy email