Best Look: Nina Dobrev w Markus Lupfer

Chcesz czasami spojrzeć na modę z przymrużeniem oka? Postaw na zabawny akcent swojej stylizacji – na przykład wyszyte na swetrze cekinowe usta.

Bulls Press

Być może Nina Dobrev nie należy do czołówki światowych aktorów, ale jej ubiór zawsze rzuca się w oczy. Aktorka ma wyczucie stylu i doskonale zna się na modzie. Zabawy ze stylem również nie są jej obce, aktorka potrafi zaskakiwać i za każdym razem zwraca na siebie uwagę. Nie inaczej było podczas wizyty w studio nagraniowym SirusXM w Nowym Jorku. Na tę okazję aktorka wybrała dziewczęcy strój.

Bulls Press

Nina Dobrev zestawiła czarny sweter z wyszytym z cekinów wzorem ust ze spódnicą o kroju bombki. Niebieska tkanina z marmurowymi pęknięciami dodaje stylizacji pazura. Komplet pochodzi z kolekcji Markus Lupfer Resort 2015. Co ciekawe, flagowy sweter Markusa Lupfera inspirowany jest charakterystycznymi ustami Lary Stone.

Bulls Press

Do zestawu aktorka dobrała koralowe sandałki na obcasie. Mogłoby się wydawać, że takie zestawienie to kompletnie nie pasujący do siebie miszmasz kolorów i wzorów, jednak w całości tworzy ciekawą grę nieoczywistych połączeń.

Bulls Press

Lekkie fale i naturalny makijaż to idealny wybór do tak strojnej stylizacji.

Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email