Best Look: Nina Dobrev w kombinezonie Zuhair Murad

Nina Dobrev uświetniła swoją obecnością doroczną imprezę ELLE Women in Television Celebration. To gala organizowana by uczcić kobiety telewizji – aktorki, dziennikarki, scenarzystki, etc. Nina ubrana w kombinezon Zuhair Murad wyglądała nieziemsko. I udowodniła, że jak prawdziwa trendsetterka, jest zawsze o dwa kroki przed nawet najmodniejszym tłumem na czerwonym dywanie.

fot. Getty Images

Ninda Dobrev ma doskonałą passę jeśli idzie o stylizacje na czerwonym dywanie. Amerykańska aktorka znana z roli Eleny w „Pamiętnikach Wampirów” została zaproszona na imprezę Annual Women in Television Celebration, jak co roku organizowaną przez amerykańskie ELLE. W Sunset Tower w West Hollywood spotkały się największe gwiazdy telewizji. Wśród nich królowała Nina ubrana w czarny kombinezon Zuhair Murad. Cacko pochodzi z wiosennej kolekcji marki.

fot. Getty Images

Góra kombinezonu jest przezroczysta z rękawem do łokcia, ozdobiona zjawiskowymi, czarnymi aplikacjami, które otulają szczupłą sylwetkę aktorki. Kwiatowy motyw zasłaniał strategiczne miejsca na ciele Niny, jednocześnie kusząc odsłoniętą, złocistą skórą. Aplikacje znajdowały się również na ramionach i w pasie. Dół kombinezonu to proste, czarne spodnie, które miękko opadały na fioletowe, metaliczne szpilki Stewarta Weitzmana z trójkątnymi czubkami.

fot. Getty Images
fot. Getty Images

Do zapierającego dech w piersiach kombinezonu Nina dobrała biżuterię H. Stern i kopertówkę Jimmy Choo, model Tube. Rozpuszczone, idealnie gładkie i błyszczące włosy Nina puściła luźno. Przedziałek po środku ma w sobie coś z nostalgii za latami dziewięćdziesiątymi, ale piękne smoky eye to akcent ewidentnie nowoczesny. Całość dołącza do mojej osobistej listy najlepszych stylizacji tego roku, zaraz obok fenomenalnego kombinezonu Lanvin, który na ceremonię Złotych Globów założyła Emma Stone.

fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email