Best Look: Nicole Richie w Alberta Ferretti

Nicole Richie to jedna z najlepiej ubranych młodych mam w Stanach Zjednoczonych! Oto kolejny dowód! Jej najnowsza stylizacja z gali Baby2Baby.

BullsPress

Coś jest intrygującego w stylu Nicole Richie. Choć każda z jej stylizacji jest doskonale przemyślana, sprawia zupełnie odwrotne wrażenie. Jej autorka bawi się modą i robi to z wrodzonym wyczuciem!

BullsPress

Tak jest i w tym przypadku. Nicole Richie wybrała zestaw z wiosennej kolekcji Alberta Ferretti.

BullsPress

Te projekty są wprost stworzone dla dziewczyn takich jak ona! Radosne, pomysłowe, kolorowe. Totalny must have dla tych, które chciałaby wyróżniać się z tłumu! Kolory i wzory zaczerpnięte przez Alberta Ferretti z ludowości Południowej Ameryki nabrały nowoczesnego charakteru i właśnie w takim wydaniu prezentuje je Nicole Richi.

BullsPress

Zastanawiasz się może, czy takie kolory pasują na kalifornijski czerwony dywan? Pewnie to pytanie zadała sobie również Nicole Richie i po krótkim namyśle odpowiedziała: TAK!

BullsPress

Pasiasta spódnica na kole przypomina stylem kreacje Grace Kelly. Spójrz, jak ten krój genialne podkreśla talię. Swoją drogą, chyba każda z nas po urodzeniu dwojga dzieci chciałaby mieć taką jak ona!

BullsPress

Prosty top z rozszerzanym dołem kończy się nad talią, budując całą sylwetkę.

BullsPress

Kobiecość w nowoczesnym i niebanalnym wydaniu? Kwieciste ramiona, stworzone ze skrawków materiału.

Podoba się nam także to, że Nicole Richie postawiła na zasadę mniej znaczy więcej i nie przesadziła w dodatkach, co przy tego typu kreacji jest bardzo łatwe.

BullsPress

Turkusowe pierścionki idealnie wkomponowały się w kolorystykę pasiastej spódnicy. Do tego czarny manikiur i prosta mydelniczka – klasyka!

BullsPress

Gładko zaczesane włosy spięte w koczek na wysokości karku plus naturalny makijaż z odrobiną błyszczyka na ustach. Pięknie i kobieto!

BullsPress

Ta stylizacja to kolejny dowód na to, że Nicole Richie to prawdziwa modowa hipnotyzerka! Co sądzisz o tej stylizacji?

Tematy:

Nieprawidłowy email