Best Look: Natasza Urbańska w Muses

Wczorajszy pokaz Paprockiego&Brzozowskiego przyciągnął wiele gwiazd – nic dziwnego, w końcu projektanci są dobrze znani i lubiani w środowisku show – biznesu. W konkurencji na najlepszą stylizację według nas wygrała natomiast gwiazda, która nie miała na sobie kreacji z najnowszej kolekcji projektantów. Zobaczcie, co miała na sobie Natasza Urbańska.

mwmedia

Po fali krytyki pierwszej kolekcji Muses, którą stworzyła Natasza Urbańska wraz ze swoją przyjaciółką – Agnieszką Komornicką, mogłoby się wydawać, że opinia na temat marki została już wyrobiona. Natasza Urbańska jednak zamyka usta złośliwym komentatorom i udowadnia, że ubrania Muses mogą konkurować z kreacjami profesjonalnych projektantów.

mwmedia

Natasza założyła biały garnitur z najnowszej kolekcji Muses. Kreacja wpisuje się w najnowszy trend na męskie inspiracje w modzie. Szczególnie przypadła nam do gustu letnia wersja marynarki pozbawiona rękawów. Elementem ozdobnym tego nakrycia są duże, złote, marynarskie guziki. Szerokie spodnie w delikatne paski idealnie podkreślają piękna figurę aktorki.

mwmedia

Minimalistyczną stylizację doskonale uzupełnia jaskrawy odcień szminki na ustach Nataszy.

mwmedia

Po raz kolejny sprawdza się zasada, że mniej znaczy więcej. Natasza Urbańska zdecydowanie wyróżniała się swoim strojem pośród jaskrawych sukienek o dziwnych krojach. Gratulujemy!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email