Best Look: Natalie Portman w sukience Dior

Natalie Portman była gościem izraelskiej konferencji UCLA organizowanej kilka dni temu w Kaliforni. Co na to wyjątkowe wydarzenie wybrała hollywoodzka piękność?

Foto: Getty Images

Tu nie ma żadnego zaskoczenia, bo Natalie Portman od kilku lat wierna jest kreacjom Rafa Simonsa tworzonym dla domu mody Dior. Tak było również i tym razem.

Foto: Getty Images

Cekinowa sukienka mini pochodzi z kolekcji francuskiego domu mody i obszyta jest różnokolorowymi cekinami, tworzącymi kolorowe zygzaki w stylu retro.

Foto: Getty Images

W tej jednej sukience jest wszystko czego może poszukiwać miłośniczka glamour. Jest elegancja, jest nowoczesność i jest szyk migoczących w blasku fleszy ozdób. Bordowa cekinowa sukienka zaprezentowana została w doborowym towarzystwie luksusowych sandałków z kolekcji Diora oraz kopertówce Rogera Viviera.

Foto: Getty Images

Do tego bardzo skromna fryzura. Włosy spięte nad karkiem w koński ogon to bardzo praktyczne i odpowiednie rozwiązanie. Nie zasłaniają twarzy, nie przeszkadzają w wystąpieniu, a jednocześnie dodają całej stylizacji odrobiny nowoczesnego minimalizmu.

Kropką nad i jest perfekcyjnie dopasowany do kolorów na sukience makijaż. Smokey eyes w odcieniach szarości połączono z ustami w modnym odcieniu nude.

Tematy:

Nieprawidłowy email