Best Look: Natalie Portman w białej sukni Diora

Ten tydzień zaczął się… śnieżnobiało! Przynajmniej jeśli chodzi o BEST LOOK-a. Po perłowej Lupicie Nyong’o kolejna królowa śniegu czyli przepiękna kreacja Natalie Portman.

Getty Images

Natalie Portman była jedną z gwiazd zaproszonych na tegoroczną Vanity Fair Party. Co wybrała na tę okazję? Podczas gdy większość gwiazd postawiła na seksowne, bardzo gorące wycinanki, Natalie Portman zdecydowała się na klasykę, prostotę i elegancję.

Jej kreacja pochodzi z kolekcji Christiana Diora i jest pochwałą prostych, czystych linii, pochwałą nowoczesności i dobrego krawiectwa.

Getty Images

Suknia z przodu jest mocno zabudowana, a jej jedyną ozdobą są czarujące rzędy materiałowych guzików przy rękawach.

Z tyłu jednak odsłania nam więcej ciała. Dekolt na plecach wycięty w kształcie litery V wydłuża filigranową sylwetkę gwiazdy i wzbudza zachwyt u niejednego mężczyzny.

EAST NEWS

W kontraście do czystości formy, mocny wieczorowy makijaż.

Getty Images

Czekoladowe smokey eye, przyprószone odrobiną złotych drobinek wygląda naprawdę świetnie! Do tego bardzo naturalne, lekko różowe usta, które są natomiast nawiązaniem do minimalistycznego stylu kreacji.

Getty Images

Ostatni detal, czyli przepiękne zielone kolczyki i geometryczna kopertówka z kolekcji Eddie Borgo i BEST LOOK gotowy!

Getty Images

Tego typu stylizacja będzie wyglądać dobrze na każdej kobiecie! Ja na przykład wyobrażam ją sobie nie tylko w szafie Natalie Portman, ale też Cate Blanchett czy Marion Cotillard. Z drugiej strony to może być świetna inspiracja dla przyszłej panny młodej. Coś innego, minimalistycznego na ślubnym kobiercu... PIĘKNIE!

Getty Images

Nieprawidłowy email