Best Look: Natalia Siwiec w ponczo Burberry Prorsum

Natalia Siwiec ma słabość do luksusowych marek. Dzięki niej na polskich salonach od czasu do czasu pojawiają się światowe trendy. Na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski Natalia Siwiec pokazała się w ubraniu, za którym szaleją zagraniczne gwiazdy!

VU MAG

Natalia Siwiec pojawiła się na pokazie wiosenno-letniej kolekcji, zatytułowanej „SEX” duetu Paprocki&Brzozowski. Tym razem celebrytka zrezygnowała ze zmysłowych kreacji, podkreślających jej figurę. Natalia Siwiec na imprezę przyszła owinięta… kocem!

ONS / mwmedia

Nie jest to byle jakie okrycie. Koc, a raczej ponczo jest najbardziej charakterystycznym elementem jesienno-zimowej kolekcji Burberry Prorsum. Pokochały go takie gwiazdy, jak: Sarah Jessica Parker, Cara Delevingne, Kate Moss, czy Olivia Palermo. Do grona zwolenniczek niezwykle twarzowego ponczo Burberry dołączyła także Natalia Siwiec. Celebrytka jest pierwszą polską gwiazdą, której udało się zdobyć ten modowy gadżet, a wbrew pozorom nie jest to takie proste. Tuż po pokazie Burberry dostało tyle zamówień na okrycie, że klientki musiały czekać na swój egzemplarz kilka miesięcy. Na ponczo z wyhaftowanymi inicjałami trzeba czekać jeszcze dłużej. Jego koszt wynosi ponad 5 tys. złotych. Spod okrycia Natalii Siwiec nieśmiało wystawała szara sukienka projektu Paprocki&Brzozowski.

ONS / mwmedia

Wełnianemu okryciu nieco elegancji dodały klasyczne, czarne szpilki z kolekcji Christiana Loboutina. Na ramieniu Natalii Siwiec wisiała szara torebka Chanel.

ONS / mwmedia

W zeszłym tygodniu Natalia Siwiec zaprezentowała swoją nową fryzurę. Widocznie niezbyt dobrze czuła się w rubinowym kolorze włosów, gdyż na pokazie Paprocki&Brzozowski pojawiła się bez kolorowych refleksów. Odważny kolor włosów pasował do urody Natalii, jednak w bardziej naturalnym odcieniu gwiazda wygląda znacznie lepiej.

ONS / mwmedia

Tematy:

Nieprawidłowy email