Best Look: Natalia Klimas

Natalia Klimas jest wschodzącą gwiazdą polskiego show-biznesu. Ostatnio często widywana jest na salonach w towarzystwie swojego partnera – Piotra Staraka. Ale Natalia to przede wszystkim początkująca aktorka, która zwraca naszą uwagę swoimi stylizacjami.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Obserwując stylizacje Natalii Klimas można odnieść wrażenie, że ta kobieta kocha modę, a na pewno moda kocha Natalię. Nic dziwnego, w końcu jest córką znanej, polskiej projektantki – Joanny Klimas. To, jak niezobowiązująco Natalia potrafi bawić się strojem, widać choćby po jej ostatniej stylizacji. Na bankiet serialu „Przyjaciółki” Natalia postawiła na niezobowiązującą elegancję.

AKPA

Natalia Klimas założyła czarne jeansy J.Brand, do których dobrała szary t-shirt od Alexandra Wanga. Ten casual’owy zestaw przełamała wieczorową marynarką marki Just Paul. Natalia doskonale wie, że dodatki są najważniejszym elementem kompletnej stylizacji, dlatego do zestawu dobrała białe szpilki - absolutny must have tego sezonu – ze sklepu Top Shop.

AKPA

Uwagę przykuwa także biała kopertówka projektu jej mamy – Joanny Klimas.

-Jestem absolutnie zakochana w torebce od mojej mamy. To mój ulubiony element tej stylizacji- powiedziała Natalia w rozmowie z VU.

Rękę aktorki ozdabia klasyczny Rolex. Poza zegarkiem i pierścionkiem, Natalia zrezygnowała z biżuterii. I słusznie! Błyszcząca marynarka jest wystarczająco ozdobna.

Z pozoru monotonną w tonacji stylizację, Natalia przełamała czerwonym błyszczykiem i manicure w tym samym kolorze. Aktorka wygląda świeżo i dziewczęco, aż trudno uwierzyć, że nie korzysta z usług stylisty.

AKPA

Ubieram się sama, tak też było w przypadku tej stylizacji. Zazwyczaj biorę to, co mam pod ręką i w taksówce modlę się, aby było OK.- powiedziała nam Natalia.

Naszym zdaniem jest bardzo OK, gratulujemy!

AKPA

Zobacz także Białe szaleństwo wiosną i latem.

Zastanawiasz się jakie buty będą modne tej wiosny? Zobacz galerię VU!

Wspaniała stylizacji Moniki Brodki! Polecamy!

Tematy:

Nieprawidłowy email