Best Look Miesiąca: MAJ 2014

Emma Watson w kreacji Ralpha Laurena, Sofia Coppola w małej czarnej Valentino, a może Blake Lively w sukni Gucci? Zobaczcie, która gwiazda zdobyła tytuł BEST LOOK MIESIĄCA!

BullsPress/Getty Images/EAST NEWS

Jaki był maj w świecie celebryckich stylizacji? Co spodobało się Wam najbardziej? Czy częściej na TAK głosowaliście, widząc gwiazdę w prostej, codziennej stylizacji, czy może bardziej podobały Wam się kreacje z czerwonych dywanów? Oto bestlookowe podsumowanie maja!

10. MARION COTILLARD / CHLOE MORETZ

Getty Images
Getty Images / Bulls Press / ONS

Dziesiąte miejsce w naszych bestlookowych sondach zajęły ex aequo Marion Cotillard i Chloe Moretz. Obie gwiazdy zdobył aż 86% Waszych głosów na TAK. Ten wynik Marion Cotillard zawdzięcza srebrnej sukni Christiana Diora, a Chloe Moretz dzięki biało-czarnej stylizacji Chanel.

9. ELLE MACPHERSON / JOURDAN DUNN

EastNews
Bulls Press / News Pix / EAST NEWS

Dziewiąte miejsce również należy do dwóch świetnie ubranych kobiet. To Elle Macpherson w szaro-srebrzystej stylizacji Rebecci Minkoff oraz Jourdan Dunn w turkusowej sukni Elie Saab. Obie stylizacje zdobyło aż 87% pozytywnych głosów w sondach.

8. BEYONCE

fot. VU MAG

Ósme miejsce należy do niezastąpionej Beyonce i jej beżowego płaszcza z kolekcji Burberry Prorsum. Ta stylizacja spodobała się 88% głosujących w sondzie.

7. SOFIA COPPOLA

BULLSPRESS

Szczęśliwa siódemka należy do Sofii Coppoli, która na czerwony dywan w Cannes wybrała niebanalną małą czarną z kolekcji Valentino. Zdobyła ona 90% głosów na TAK.

6. EMMA STONE / LEELEE SOBIESKI

BullsPress

Szóste miejsce należy do Emmy Stone w czerwonym kwiecistym płaszczyku marki Brock. Stylizacja spodobała się aż 91% z Was!

5. LEELEE SOBIESKI

EAST NEWS/Getty Images

Piąte miejsce należy natomiast do Leelee Sobieski i jej kobaltowej długiej sukni z kolekcji Christian Dior. Ta kreacja zdobyła aż 92% głosów na TAK!

4. BLAKE LIVELY

Best Look: Blake Lively w sukni Gucci Premiere / Getty Images

Blake Lively to prawdziwa weteranka naszych bestlookowych podsumowań. Tym razem zajęła miejsce czwarte, oczarowując Was swoją bordową suknią z kolekcji Gucci Premiere. Ta stylizacja zdobyła aż 96% głosów na TAK!

3. BLAKE LIVELY

Getty Images

Trzecie miejsce należy do... Blake Lively! Tak, tak, hollywoodzka piękność to z pewnością gwiazda miesiąca! Jej pudrowo-złota suknia z MET Gala spodobała się aż 97% głosujących!

2. EMMA WATSON

Emma Watson fot. Getty Images

Drugie miejsce zajęła natomiast Emma Stone i jej pensjonarska stylizacja Ralph Lauren. Na TAK w sondzie zagłosowało aż 98%!

Zobacz więcej: BEST LOOK: EMMA WATSON W RALPH LAUREN

1. KATE HUDSON

Kate Hudson

Kto zdobył tytuł BEST LOOK MAJA? To Kate Hudson i jej czarno-biała stylizacja Osman + RVN! Spodobała się ona aż 99% głosujących w sondzie!

Zobacz szczegóły: BEST LOOK: KATE HUDSON

Tematy:

Nieprawidłowy email