BEST LOOK MIESIĄCA: Listopad 2014

Amal Alamuddin, Camilla Belle czy może Kate Middleton? Która z tych gwiazd zdobyła tytuł NAJLEPIEJ UBRANEJ GWIAZDY LISTOPADA? Zobaczcie nasz ranking!

BullsPress / EAST NEWS/ Getty Images

10. LADY GAGA

fot. Bulls Press

Dziesiąte miejsce w listopadowym rankingu zajmuje Lady Gaga, która totalnie zaskoczyła nas stylizacją podczas ostatniej wizyty we Francji.

Czerwony kombinezon haute couture z kolekcji Stephane Rolland spodobał się aż 77% głosujących w sondzie. Zobacz jak wyglądała!

9. JENNIFER LOPEZ

fot. Bulls Press / KRLA / Broadimage

Dziewiątka to w tym miesiącu miejsce Jennifer Lopez I jej zielonego zestawu z kolekcji ICB. Zdobyła ona 78% głosów.

Zobaczcie: BEST LOOK: JENNIFER LOPEZ

8. JENNIFER ANISTON / VICTORIA BECKHAM

fot. Dave J Hogan / Getty Images
Instagram / Victoria Beckham

Na ósmym miejscu znalazły się dwie gwiazdy. [URL=http://vumag.pl/inspiracje/best-look-jennifer-aniston-w-antonio-berardi,64338.html]Jennifer Aniston w sukni Antonio Berrardi oraz Victoria Bekcham w płaszczu własnego projektu przypadły do gustu aż 79% głosów na TAK.

7. TAYLOR SWIFT

BullsPress

Szczęśliwa siódemka to miejsce dla niezawodnej Taylor Swift i jej kraciastego płaszczyka w stylu vintage z kolekcji Miss Patina. Spodobał się on 80% głosujących w sondzie.

Zobaczcie całą stylizację NEW YORK GIRL!

6. CAMILLA BELLE / KEIRA KNIGHTLEY

Getty Images
BullsPress

Dzianinowa i wielokolorowa Camilla Belle oraz biała Keira Knightley przypadła natomiast do gustu aż 81% głosujących I tym samym obie gwiazdy zajęły zasłużone szóste miejsce.

5. PAULINA KRUPIŃSKA

mwmedia

Piąte miejsce zajęła natomiast Paulina Krupińska. Jej piękna, wieczorowa sukienka w kolorze butelkowej zieleni z kolekcji Macieja Zienia spodobała się 82% głosujących.

Zobaczcie jak wyglądała Miss Polski w sukience Zienia!

4. TAYLOR SWIFT

Getty Images

Najwyraźniej morska zieleń to kolor tego miesiąca, bo kombinezon Taylor Swift właśnie w tym kolorze także przypadł Wam do gustu. Tym samym gwiazda zajęła również czwarte miejsce z 83% głosów na TAK!

Zobaczcie TAYLOR SWIFT W KOMBINEZONIE MICHAELA KORSA

MAGDA MIELCARZ / ROMEO BECKHAM

mwmedia
BullsPress

I tu kolejna modowa niespodzianka, bo trzecie miejsce – obok koronkowej Magdy Mielcarz – zajął Romeo Bekcham i jego elegancki zestaw na premierze świątecznej reklamy Burberry. Obie gwiazdy i ich stylizacje zdobyły 87% głosów na TAK!

Zobaczcie jak wyglądał Romeo Beckham na czerwonym dywanie!

2. AMAL ALAMUDDIN CLOONEY

BullsPress

Stylowa Amal nie raz jeszcze nas zaciekawi swoją stylizacją. Oto jedna z ostatnich. Jesienna sukienka Dolce&Gabbana spodobała się aż 91% głosujących i tym samym zdobyła drugie miejsce w listopadowym zestawieniu.

1. KATE MIDDLETON

fot. Getty Images / Bulls Press

Królowa jest tylko jedna, księżna stylu – jak widać, także! Kate Middleton i jej koronkowa suknia Diane von Furstenbergspodobała się aż 95% głosujących w naszej sondzie! To oznacza, że Kate Middleton zostaje… NAJLEPIEJ UBRANĄ GWIAZDĄ MIESIĄCA WEDŁUG CZYTELNIKÓW VU MAG! Gratulujemy!

Tematy:

Nieprawidłowy email