BEST LOOK MIESIĄCA: GRUDZIEŃ 2014!

Emma Roberts, Kate Middleton a może prawdziwa weteranka naszych BEST LOOK-ów - Taylor Swift? Zobaczcie, kto zdobył tytuł najlepiej ubranej gwiazdy grudnia 2014!

getty images/bullspress/ east news

Początek nowego roku to zawsze czas wróżb, ale też podsumowań. W naszym magazynie trochę ich było. M.in. wybraliśmy dla Was NAJLEPIEJ UBRANE POLKI 2014! Prześledziliśmy też wszystkie nasze sondy w BEST LOOK-ach i odkryliśmy, którą stylizację polskiej gwiazdy uznaliście za najlepszą w 2014 roku!

ZOBACZ, KTO ZOSTAŁ NAJLEPIEJ UBRANĄ POLSKĄ GWIAZDĄ W 2014!

Niezależnie od tego, tradycyjnie już, jak co miesiąc, wybieramy NAJLEPSZE BEST LOOK-I MIESIĄCA! Kto znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej ubranych gwiazd grudnia? Zobaczcie na kogo głosowaliście w sondach!

10. EMMA ROBERTS

fot. East News

Pierwszą dziesiątkę otwiera Emma Roberts, której różowa mini sukienka z kolekcji Valentino spodobała się 69% głosujących w sondzie pod BEST LOOK-iem.

SOLANGE

Getty Images

I odrobina koloru w środku zimy, czyli słoneczna stylizacja Solange. Oryginalny kostium piosenkarki, pochodzący z kolekcji Christiana Siriano, przypadł do gustu 74% głosujących.

JOURDANN DUNN

Getty Images

A to już miejsce ósme i Jourdann Dunn. Jej nowoczesna kreacja Davida Komy spodobała się aż 75% głosujących w sondzie pod BEST LOOK-iem.

NAOMI CAMPBELL

Best Look: Naomi Campbell w sukni Burberry / Getty Images

Złoto wciąż na topie. Dowodem jest chociażby kreacja Naomi Campbell z kolekcji Burberry, którą doceniło aż 76% osób, które wzięły dział w sondzie.

KATE HUDSON + TAYLOR SWIFT

Kate Hudson w sukience Valentino / Getty Images
BullsPress

Szóste miejsce zajmują ex aequo Kate Hudson i jej romantyczna długa suknia z kolekcji Valentino oraz Taylor Swift, która podbiła Wasze serca kreacją Oscara de la Renty. Obie panie zdobyły 82% głosów na TAK.

JORDANA BREWSTER

Bulls Press / Getty Images

Piąte miejsce zajmuje Jordana Brewster i jej malownicza sukienka z kolekcji Valentino. Spodobała się ona aż 85% głosujących w sondzie.

AMY ADAMS + NICHOLE RICCHIE

Getty Images
BullsPress

Czwarte miejsce to również duet. Amy Adams w małej czarnej Dolce&Gabbana oraz Nichole Ricchie w kombinezonie vintage spodobała się 88% głosujących.

COMMON

Bulls Press / BE&W

Trzecie miejsce wyjątkowo należy do mężczyzny! Common w rudym garniturze Calvina Kleina przypadł do gustu 91% głosujących w sondzie!

KATE MIDDLETON

Getty Images

Tuż za Commonem, księżna Kate Middleton i jej czarno-biała stylizacja Goat z podróży do Stanów Zjednoczonych. Zdobyła ona 92% głosów na TAK!

OLGA KURYLENKO

Getty Images

Trudno nie zgodzić się z tym werdyktem! Kto zdobył tytuł NAJLEPIEJ UBRANEJ GWIAZDY GRUDNIA 2014? To Olga Kurylenko i jej przepiękna kreacja Ralph & Russo! Doceniło ją aż 97% osób biorących udział w sondzie pod BEST LOOK-iem! Gratulujemy!

Tematy:

Nieprawidłowy email