Best Look: Michelle Pfeiffer w Alexander McQueen

Michelle Pfeiffer należy do gwiazd, które zawsze będą nam się kojarzyć z dużą klasą. Co więcej, mamy wrażenie, że z roku na rok aktorka ma jej coraz więcej. Swoją ostatnią stylizacją zupełnie zwaliła nas z nóg!

Getty Images

Michelle Pfeiffer pojawiła się na premierze filmu Malavita - The Family, która odbyła się we wtorek, 15 października w Berlinie. Swoją stylizacją aktorka przyćmiła pozostałe gwiazdy, pojawiające się na czerwonym dywanie.

Getty Images

Na premierę swojego najnowszego filmu Michelle Pfeiffer wybrała total look Alexandra McQueena. Szerokie, długie do ziemi spodnie z podwyższonym stanem są hitem tego sezonu, do nich Michelle dobrała wiktoriańską koszulę ze stójką i dwoma złotymi guziczkami. Jednak główne skrzypce tej stylizacji gra bogato zdobiony żakiet z wyhaftowanymi rombami. Cały look pochodzi z kolekcji na sezon jesień – zima 2013/2014, jest niezwykle spójny i idealnie pasuje do charakteru (albo raczej wizerunku) Michelle.

Getty Images

Aktorka postawiła na minimalistyczne dodatki – jej twarz ozdabiają drobne, złote kolczyki. Świeży wygląd zapewnia naturalny make – up. Jedynie ciemna kreska podkreśla błękit oczu Michelle.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email