Best Look: Michelle Monaghan w Giambattista Valli

Koronki królowały w wakacyjnych trendach i zagoszczą także w nadchodzącym sezonie. Jak je nosić? Wystarczy uzupełnić je jednym, zwariowanym akcentem. Zobaczcie, jak nosi je Michelle Monaghan.

Getty Images

Aktorka pojawiła się na imprezie W Magazine, która została zorganizowana z okazji nadchodzącej gali Złotych Globów. Na to wydarzenie Michelle Monaghan wybrała koronkową kreację z kolekcji Resort 2015 Giambattista Valli. Oprócz modnej w tym sezonie, koronkowej tkaniny, projekt zachwyca ciekawym krojem (zwłaszcza dzwonowatych rękawów) oraz oryginalnym dodatkiem! Sukienka ozdobiona jest krwistoczerwonymi aplikacjami w kształcie warstwowo przyszytych różyczek.

Getty Images

Dzięki naszytym na sukience aplikacjom, stylizacja nie wymaga dodatkowych ozdób. Michelle Monaghan dodała jej pazura, dobierając szpilki z motywem cętek leoparda. Uważam, że to fantastyczne przełamanie konwencji i świetny sposób na dodanie nieco „życia” grzecznej sukience. W ręce aktorki widzimy kopertówkę Christiana Louboutina w kolorze nude.

Getty Images

W mojej ocenie aktorka mogła nieco bardziej zaryzykować z makijażem i fryzurą. Jednak doskonale wiemy, że naturalny look, jaki zaprezentowała Michelle jest bezpieczny i zawsze się sprawdza!

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email