Best look: Marcelina Zawadzka w sukience Needle&Thread

Marcelina Zawadzka to wyjątkowo piękna kobieta. Długie blond włosy, niebieskie oczy i delikatnie rumiana cera. Do tego idealna figura, która sprawia, że nieważne co Miss Polonia na siebie założy, zawsze wygląda świetnie. Nie inaczej jest i tym razem. Wystarczy spojrzeć na jej ostatnią stylizację z pokazu Allegro!

Foto: MW Media

W środowy wieczór w Domu Braci Jabłkowskich odbył się finał konkursu organizowanego przez Allegro. Na imprezie pojawiło się wiele dobrze ubranych gwiazd, jednak naszą szczególną uwagę zwróciła na siebie Marcelina Zawadzka. To właśnie jej stylizację z owego wydarzenia bierzemy dziś pod lupę!

Co wybrała na tę okazję? Prezenterka „Pytania na Śniadanie” postawiła na krótką, wzorzystą sukienkę Needle & Thread w kolorze beżowym. Idealnie pasuje ona do słowiańskiego typu urody Marceliny. Sukienka dostępna jest na Zalando, ale uwaga, nie należy do najtańszych. Jej cena to prawie 1700 polskich złotych.

Foto: MW Media Best look: Marcelina Zawadzka

Do tego najmodniejsze w tym sezonie – beżowe botki na słupku od Marc Cain i mała, czarna Chanelka, która ożywia całą stylizację - dodaje nieco rockowego pazura.

Oczywiście efekt nie byłby tak dobry, gdyby nie idealna figura Marceliny. Ta stylizacja zdecydowanie podkreśla jej piękne kształty. Eksponuje długie, zgrabne nogi i idealną, wąską talię osy.

Foto: MW Media Best look: Marcelina Zawadzka

Duży plus należy się także za makijaż! Mocno wytuszowane rzęsy i usta w kolorze nude doskonale podkreślają urodę gwiazdy. Natomiast długie, proste blond włosy to najlepsza wizytówka Marceliny. Klasa!

Tematy:

Nieprawidłowy email