Best Look: Małgosia Socha w sukni Łukasza Jemioła

Słodyczom naprawdę trudno się oprzeć! Wie o tym każdy! Wiedzą również gwiazdy, które skusiły się na spędzenie czwartkowego wieczoru na imprezie Raffaello. Dorota Gardias, Edyta Herbuś, Karolina Malinowska, Paulina Krupińska czy Joanna Horodyńska – to tylko kilka z gwiazd, które wczoraj wieczorem świętowały początek lata z marką Raffaello w królewskiej scenerii Pałacu w Wilanowie. Kto zachwycił nas najbardziej swoją stylizacją? Małgosia Socha, która na ten wieczór wybrała kreację z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła!

mwmedia

Kreacja Małgosi Sochy naprawdę robi wrażenie! Z jednej strony nawiązuje do biurowego stylu bizneswoman (marynarka), z drugiej, idealnie wpisuje się w charakter wieczorowego przyjęcia (asymetryczna spódnica o dwóch długościach).

mwmedia

Wspaniale komponują się z tą stylizacją dodatki i fryzura. Idealnie ułożone blond loki opadają na jedno z ramion, zamykając optycznie całość. Stanowią przeciwwagę do długiego trenu puszczonego w dół od spódnicy.

mwmedia

Złote szpilki z kolekcji Christiana Diora oraz złota biżuteria dodają całość wytworności i elegancji. Do tego mała srebrna mydelniczka. Po prostu idealnie!

Chcesz zobaczyć stylizację Małgosi Sochy w ruchu? Zobacz nasze wideo!

Zobacz też, jak suknia Małosi Sochy prezentowała się na pokazie: ŁUKASZ JEMIOŁ JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Tematy:

Nieprawidłowy email