Best Look: Małgosia Socha w sukni Agnieszki Maciejak

Królową gali rozdania nagród Plejada Top Ten niezaprzeczalnie była Małgorzata Socha. Aktorka olśniewała swoim promiennym wyglądem i lśniła najjaśniej ze wszystkich gwiazd. Małgorzata Socha jest przykładem, że kobiety w ciąży mogą wyglądać olśniewająco!

mwmedia

Małgorzata Socha już niedługo zostanie mamą i chyba nikt nie ma wątpliwości, że jej córeczka będzie równie piękna i stylowa, co jej mama. Aktorka odebrała statuetkę w kategorii „Gwiazda Stylu” i naszym zdaniem jest to najbardziej zasłużona nagroda.

mwmedia

Małgosia założyła niebieską sukienkę projektu Agnieszki Maciejak. Kreacja pięknie opinała ciążowy brzuszek, którego aktorka nie zamierza ukrywać – za to przyznajemy wielkiego plusa!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Do tej kreacji aktorka dobrała szpilki w kolorze nude marki Casadei oraz torebkę Diane von Furstenberg. Stylizację ozdabiała biżuteria z najnowszej kolekcji Tous.

mwmedia

Małgorzata Socha jest gwiazdą, na którą zawsze przyjemnie się patrzy. I tym razem aktorka nas nie zawiodła - jej stylizacja była spójna i elegancka, a Małgosia wyglądała olśniewająco!

mwmedia

Tematy:

Nieprawidłowy email