Best Look: Magda Mielcarz w Bohoboco

Magda Mielcarz była jedną z gwiazd poniedziałkowego pokazu Bohoboco. Obok jej koronkowej sukni trudno było nam przejść obojętnie, a więc to ona jest gwiazdą naszego dzisiejszego BEST LOOK-a!

mwmedia

Czarna koronka, seksowne kształty i kuszące prześwity – to przepis Magdy Mielcarz na stylizację wieczoru! Gwiazda na poniedziałkowy pokaz Bohoboco wybrałą kreację właśnie tego duetu i to był modowy strzał w dziesiątkę!

EAST NEWS/Mateusz Jagielski

Nie każdej gwieździe udaje się znaleźć balans między elegancją i szykiem, a zmysłowością, ale Magdzie Mielcarz to się udało!

Choć koronkowa suknia odkrywa przed nami kawałki nagiego ciała gwiazdy, robi to w sposób – jak na koronkę przystało – wysublimowany, subtelny.

mwmedia

Nie ma mowy o wpadce, która byłaby możliwa, gdyby koronka była rzadsza. Tu wszystko jest wyważone i nawet w blasku - nota bene niejednokrotnie zdradzieckich - fleszy wygląda świetnie!

mwmedia

Tak naprawdę suknia dzieli się na dwie części. Górna jest bardziej przezroczysta i odsłania gładki czarny stanik. Dolna to ołówkowa spódnica z czarną podszewką, która seksownie opina ciało gwiazdy i buduje proporcje.

Dodatków niewiele. Diamentowe kolczyki dodają całości hollywoodzkiego charakteru, a czarne szpilki Vincent Camuto, połyskujące kolorowym brokatem idealnie skomponowały się z czarną koronką.

mwmedia
AKPA

Do tego kobieco upięte nad karkiem włosy i makijaż, w którym akcent postawiono na oczy. Wszystko wywarzone, wieczorowe, kobiece i inspirujące!

ZOBACZCIE JAK MAGDA MIELCARZ WYGLĄDAŁA NA POKAZIE!

Tematy:

Nieprawidłowy email