Best Look: Lucy Liu w Band of Outsiders

Lucy Liu debiutuje w naszym cyklu, ale mamy nadzieję, że za sprawą jej nowego programu telewizyjnego, aktorka nieco wróci do obiegu i częściej będzie nas zachwycać swoim lookiem!

Bulls Press

Lucy Liu stała się sławna dzięki roli Alex we współczesnej wersji kultowego filmu „Aniołki Charliego”. Ta urocza i zmysłowa dziewczyna o azjatyckich rysach twarzy to właśnie Lucy Liu. Później aktorka wystąpiła w jeszcze kilku większych produkcjach, niestety żadna z nich nie przyniosła jej takiej popularności, jak film o trzech tajnych agentkach. Od tego czasu minęło już 10 lat, a Lucy Liu wciąż jest tak samo seksowna.

Bulls Press

Aktorka została sfotografowana przed Ed Sullivan Theatre w Nowym Jorku, gdzie odbyło się nagranie programu „Late Night”, w którym Lucy promowała swój nowe show „Elementary”. Liu wyglądała zjawiskowo w prostej, czarnej sukience z motywem białych pasków. Ta kreacja pochodzi z jesiennej kolekcji Band of Outsiders.

Bulls Press

Do sukienki Lucy Liu dobrała proste, czarne sandałki na platformie od Saint Laurent oraz podłużną kopertówkę Jimmy Choo.

Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email