Best Look: Lizzy Caplan w kreacji Roksanda

Lizzy Caplan, jest bardzo dobrze znana miłośnikom „Czystej krwi” i „Masters of Sex”. W tym ostatnim gra Virginię Johnson, badaczkę, która wraz z doktorem Williamem Mastersem stworzyła podwaliny współczesnej seksuologii. A i sama Lizzy wie co nieco, o tym, jak być seksy. Zerknijcie tylko na jej stylizację podczas jednej z konferencji prasowych. Hot! Hot! Hot!

fot. Getty Images

Lizzy Caplan, to (obok Beyonce) jedna z niewielu dziewczyn, z którymi mogłabym zgrzeszyć. Aktorka, która przez lata spotykała się z Matthew Perry święci triumfy jako główna bohaterka serialu „Masters of Sex” . Moim skromnym zdaniem to jedna z lepszych serialowych produkcji ostatnich lat i serdecznie polecam nie tylko miłośnikom stylu lat sześćdziesiątych. Ci którzy mają słabość do przepięknych brunetek też znajdą coś dla siebie. Zwłaszcza, że na srebrnym ekranie Lizzie wygląda równie dobrze, co na czerwonym dywanie.

fot. Getty Images

Aktorka promuje właśnie drugi sezon serialu. Na spotkanie z dziennikarzami założyła zestaw od Roksandy: czarny top z bladoróżowymi wstawkami i genialną, prostą spódnicę, uszytą z kawałków czarnego, bladoróżowego i magentowego materiału. Odsłania niewiele, ale wyglądała obłędnie! Roksanda uwielbia styl „color blocking”, a Lizzy wie dokładnie, jak stylizować jej ubrania by wyglądać zabójczo.

fot. Getty Images

Te niebieskie szpilki Briana Atwooda? Mistrzostwo. Gdybym miała napisać o makijażu/ urodzie Lizzy siedzielibyśmy tu do jutra. Ograniczę się tylko do stwierdzenia, że życie jest cholernie niesprawiedliwe: jedni dostają od matki natury takie brwi, oczy i kości policzkowe jak ma Lizzy, inni muszą iść przez życie z twarzą buldoga. No cóż, widać można się urodzić skazanym na sukces.

fot. Getty Images
fot. Getty Images

Lizzy Caplan i Michael Sheen czyli Virginia Johnson i Bill Masters

Tematy:

Nieprawidłowy email