Best Look: Lily Collins w sukni Elie Saab

Chcesz mieć pewność, że Twoja stylizacja zrobi wrażenie naprawdę na każdym? Postaw na kreację Elie Saab. Oto jedna z ostatnich sukni, które pojawiły się na czerwonym dywanie. Zobaczcie Lily Collins!

Getty Images

Lily Collins i akwarelowa mgiełka Elie Saab – to połączenie doskonałe! Oglądać je na żywo mogli uczestnicy Rome Film Festival. Gwiazda pojawiła się na włoskim czerwonym dywanie w związku z premierą filmu “Love, Rosie” i wyglądała naprawdę nieziemsko!

Getty Images
Getty Images

Kreacja, którą miała na sobie młoda aktorka pochodzi z wiosennej kolekcji Elie Saab haute couture. „Ombre gown” – bo tak w zagranicznych mediach opisuje się tę kreację, to połączenie drapowanego, przylegającego do ciałą gorsetu i jedwabnej, transparentnej spódnicy XXL. Część górna i dolna optycznie oddzielone zostały od siebie cienkim, czarnym paskiem.

Getty Images
Getty Images

Zachwyca nie tylko krój sukni, ale również paleta kolorów! Począwszy od ciemnych jagód gorsetu aż po lilię na samym dole mocno rozkloszowanej spódnicy. Ten kolorystyczny obraz sprawia, że szczuplutka i niewielka Lily Collins „unosi się” nad czerwonym dywanem. Ma w sobie coś anielskiego, baśniowego, czarującego.

Getty Images

Fiolety to zdecydowanie kolory Lily Collins, które pięknie kontrastują z jasną karnacją jej skóry. Efekt ten gwiazda wzmocniła za pomocą jagodowej szminki na ustach i fiołkowych cieni do powiek.

Getty Images
Getty Images

Lily Collins świetnie czuje się też w klimatach retro. Jej falujący bob, stylizowany na fryzury sprzed pół wieku, dopełnił całość, nadając jej eleganckiego, ponadczasowego charakteru.

Getty Images

Lily Collins po raz kolejny udowodniła, że uwielbia modę! Świetnie czuję się nie tylko w street style’u, ale też wie jak ubrać się na wielki czerwony dywan! Brawo!

Tematy:

Nieprawidłowy email