Best Look: Lily Collins w Paper London

Lilly Collins spotkała się z dziennikarzami w San Diego, podczas konferencji poświęconej nadchodzącej premierze filmu „Dary Anioła: Miasto Kości”.

Getty Images

Młoda aktorka gra jedną z głównych ról w filmie, który już przed premierą został okrzyknięty jedną z najlepszych, tegorocznych produkcji w kategorii filmów fantasy. Czy „Dary Anioła: Miasto Kości” zasłużył na takie wyróżnienie będziemy mogli przekonać się po 21 sierpnia, czyli światowej premierze filmu. Do tej pory możemy przyjrzeć się Lily Collins, która w niedługim czasie może stać się jedną z najbardziej pożądanych aktorek w Hollywood.

Getty Images

Na konferencji prasowej poświęconej nowemu filmowi, Lily pojawiła się w komplecie marki Paper London, na który składał się prosty, geometryczny top oraz krótkie spodenki, skrojone w kształt litery A. Biało-czarny wzór materiału powoduje przyjemny dla wzroku oczopląs i w pewien niewytłumaczalny sposób nadaje ubraniom charakteru. Z kolei czarna wstawka w centralnym punkcie spodenek, tonuje całą stylizację.

Getty Images

Do futurystycznego kompletu aktorka dobrała czarne pantofle na platformie od Briana Atwooda. Mimo, iż przy drobnej sylwetce Lily, buty sprawiają wrażenie niezwykle monstrualnych, to w połączeniu z tym kompletem, dodają stylizacji uroku.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email