Best Look: Leighton Meester w sukience Emilio Pucci

Leighton Meester kilka miesięcy temu zniknęła z życia publicznego. Świeżo upieczona żona Adama Brody’ego wolała cieszyć się małżeńskim szczęściem niż pojawiać się na ściankach i imprezach. Ale zrobiła wyjątek i wybrała się do Tokio na prezentację perfum St. Rillian. Ubrana w sukienkę Emilio Pucci wyglądała jak za najlepszych czasów „Plotkary”.

fot. Bulls Press

Leighton Meester zawładnęła naszymi sercami jako diaboliczna i stylowa Blair Waldorf w serialu „Plotkara”. Choć ostatni odcinek wyemitowano kilka lat temu, nadal mówiąc Leighton mam przed oczami Blair z jej opaskami, perfekcyjnymi płaszczykami i tendencją do knucia wielopiętrowych intryg. Leighton chyba dobrze odnajduje się w estetyce, jaką preferowała grana przez nią bohaterka, bowiem na imprezie w Tokio pojawiła się w sukience Emilio Pucci, która wygląda jak wyciągnięta z przepastnej szafy Blair.

fot. Bulls Press

Króciutka sukienka w kształcie trapezu to ukłon w stronę szalonych lat sześćdziesiątych. Moda na MOD niepodzielnie panuje w tym sezonie. Ulec jej mogą wszyscy, ale najlepiej będzie wyglądać na dziewczynach o sylwetce podobnej do Twiggy – drobne, bardzo szczupłe z bardzo zgrabnymi nogami. Czyli dokładnie tak, jak wygląda Lighton.

fot. Bulls Press

Pastelowa sukienka z okrągłym wycięciem przy dekolcie świetnie eksponuje zgrabne nogi aktorki. Jest bardzo dziewczęca i wakacyjna, dlatego podoba mi się fakt, że Meester zrezygnowała z akcesoriów i zdecydowała się na bardzo naturalną fryzurę: rozpuszczone, lekko potargane fale do tego idealna, alabastrowa cera muśnięta różem i malinowe, błyszczące usta. Taki look z pewnością przypadł do gustu jej japońskim fankom, które mają obsesję na punkcie jasnej, perfekcyjnej skóry.

fot. Bulls Press

Bardziej rockowym elementem są czółenka od Jimmy’ego Choo w kolorze metalicznej zieleni. Fajnie przełamują retro styl sukienki i nadają całości nowoczesnego sznytu. Jak dobrze, że Leighton nie zdecydowała się na wysokie kozaki na klocku, jakie pięćdziesiąt lat temu uwielbiały mieszkanki swingującego Londynu. Wtedy zamiast ubrania mielibyśmy przebranie. Ale pani Brody raczej takie wpadki nie grożą. W końcu stylu uczyła się od samej Blair Waldorf.

fot. Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email