Best Look: Lara Stone w sukience Christopher Kane

Lara Stone, holenderska supermodelka, pojawiła się na imprezie rozdania nagród dla kobiety roku, przyznawanych przez brytyjską edycję magazynu „GQ”. W króciutkiej sukience z kolekcji pre fall Christophera Kane’a przypominała bohaterkę filmów z lat sześćdziesiątych.

fot. Getty Images

Moda z lat sześcidziesiątych powraca! W jesiennych kolekcjach projektantów pojawiło się mnóstwo trapezowych sukienek mini. Modelki na wybiegach nosiły je z wysokimi kozakami, dokładnie tak jak mieszkanki Londynu przed laty. Trend powoli wraca na ulice. Oczywiście jego prekursorkami są fashionistki. W tym wypadku – Lara Stone.

fot. Getty Images

Holenderska modelka przyszła na imprezę organizowaną przez brytyjską edycję „GQ”. Ubrana w czarną sukienkę mini od Christophera Kane’a wyglądała świetnie! Krótka sukienka z aplikacjami ze srebrnej sztucznej skóry i siatki w kolorze fuksji pochodzi z kolekcji pre-fall brytyjskiego projektanta. Na perfekcyjnym ciele modelki (która rok temu urodziła synka), sukienka prezentuje się idealnie. Eksponuje długie nogi Lary i szczupłe ramiona. Jest bardzo dziewczęca ale elegancka. Świetna, jeśli nie chcesz podkreślać talii czy biustu, ale masz idealne nogi.

fot. Getty Images

Do prostej sukienki Lara wybrała dość masywne, czarne pantofle na klocku, z odsłoniętym palcem – bardzo retro, idealnie pasujące do całości. Do tego prosta fryzura, prawie niewidoczny makijaż i absolutnie idealna, rozświetlona cera. Mam nadzieję, że takie stylizacje będą się pojawiały nie tylko na czerwonym dywanie.

fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email