Best Look: Lake Bell w sukience Suno

Lake Bell pojawiła się w studio AOL w Nowym Jorku. Aktorka udzieliła wywiadu w ramach serii programów AOL Build Speaker Series. W studio pojawiła się ubrana w bardzo prostą czarną sukienkę z kolekcji resort marki Suno. Do kreacji o lekko sportowym charakterze dobrała zabójcze sandałki Sopiha Webster.

Foto: Bulls Press

Lake Bell popisała się świetną stylizacją i jeszcze lepszym wywiadem gdy 1 września odwiedziła studio AOL w Nowym Jorku. Aktorka opowiadała o swojej pasji i biznesowych pomysłach podczas rozmowy w programie AOL Build Speaker Series.

Foto: Bulls Press

Bell wybrała na tę okazję czarną sukienkę przed kolano marki Suno. Delikatnie rozszerzana kreacja z krótkim rękawem ozdobiona była szerokimi zielonymi pasami na rękawach i przy spódnicy. Do tego biała lamówka, która nadawała całości bardzo sportowy charakter. Podoba mi się fakt, że Bell zrezygnowała z oryginalnej, pastelowej wersji sukienki. Zwłaszcza, że dobrała do niej buty moich marzeń. Czarno – białe sandałki „Poppy” od Sophia Webster to strzał w dziesiątkę! Aktorka pokazała, że mała czarna to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Można ją „sprzedać” na milion sposobów i wpisuje się nawet w ultra popularny trend „athleisure”. Przy sylwetce Lake to bardzo dobre posunięcie. Przypuszczam, że aktorka nawet w spodniach od dresu i t-shircie wyglądałaby doskonale. Zwłaszcza przy jej typie urody: szlachetne rysy, olśniewająca kaskada kasztanowych włosów i zniewalający uśmiech. Na tym polega urok Lake Bell.

Foto: Bulls Press

Aktorka nie tylko wyeksponowała swoje zgrabne nogi i podkreśliła talię, ale też pokazała, że nie bierze mody śmiertelnie poważnie. Muszę przyznać, że takiego wyboru butów nie powstydziłaby się Carrie Bradshaw!

Tematy:

Nieprawidłowy email