Best Look: Laetitia Casta w sukni Givenchy couture

pojawiła się na premierze „Makbeta” w Cannes. Francuska modelka i aktorka, która od lat współpracuje z L’Oreal wybrała czarną suknię z frędzlami z kolekcji Givenchy Couture na 2012 rok. Choć sukienka jest sprzed 3 lat, ozdabiające ją frędzle to strzał w dziesiątkę na lato 2015!

Foto: Getty Images

Torebki z frędzlami, sukienki z frędzlami, sandały z frędzlami. Tego lata cała ulica nosi frędzle. Uwielbiają je nie tylko trendestterki, blogerki i dziewczyny, które kochają modę. Frędzle dostały się nawet na czerwony dywan. Dawniej zarezerwowane na festiwale muzyczne i imprezy w stylu boho, teraz nabierają bardziej luksusowego sznytu.

Foto: Getty Images

Doskonale wie o tym Laetitia Casta, która podczas festiwalu w Cannes zaprezentowała się w czarnej sukni Givenchy Couture ozdobionej długimi, czarnymi frędzlami. To dość odważna kreacja, bowiem francuska modelka i aktorka raczej preferuje klasyczny styl na czerwonym dywanie. Ale ryzyko się opłaciło. Piękna suknia Givenchy doskonale prezentowała się w ruchu. Dekolt typu „halter” eksponował smukłe ramiona Casty, a seksowne kółka łączące stanik sukienki z dołem eksponowały odrobinę ciała.

Foto: Getty Images

Look uzupełniały czarne sandały na obcasie i długie diamentowe kolczyki. Szkoda tylko, że przepiękna Laetitia zdecydowała się na tak zachowawczą fryzurę, która nie do końca pasowała do odważnej sukni. Zaczesane do tyłu, matowe włosy wyglądałyby o niebo lepiej.

Tematy:

Nieprawidłowy email