Best Look: Lady Gaga w kombinezonie Martin Grant

Naczelna skandalistka powoli wraca do show-biznesu, wygląda jednak na to, że Lady Gaga zmienia swój wizerunek i prezentuje się jako Lady G. w wersji light. Mnie osobiście takie wydanie wokalistki po stokroć bardziej przypadło do gustu.

fot. Bulls Press

Czyżby to gorzka lekcja pokory, wyniesiona z doświadczeń poprzednich lat, czy może narzeczeństwo tak zmieniło Lady Gagę? Bez względu na powód metamorfozy muszę przyznać, że jest ona piorunująca! Wokalistka wybrała się do Francji na trwający właśnie Tydzień Mody i póki co w Europie prezentuje się, jak prawdziwa Paryżanka!

fot. Bulls Press

Lady Gaga została sfotografowana przed hotelem Le Bristol, w którym zatrzymała się w Paryżu. Wokalistka miała na sobie przepiękny, jedwabny kombinezon w grochy z wiosennej kolekcji Martin Grant. Widzę, że trend na szerokie, dużo za długie nogawki już przenosi się na ulice. I dobrze! Osobiście jestem fanką spódnico-spodni i już nie mogę się doczekać, kiedy sama upoluję wymarzony model. Jestem pełna podziwu dla Lady Gagi, że potrafi chodzić w nogawkach za długich o jakieś 30 centymetrów. Na co dzień polecam nieco krótsze spodnie.

fot. Bulls Press

Granatowy pas w talii pięknie podkreśla sylwetkę wokalistki i sprawia, że jej figura dostaje odpowiednich proporcji i staje się bardzo szczupła. Do swojej stylizacji Gaga dobrała także biały kapelusz z szerokim rondem, który bez wątpienia dodaje jej szyku. Podobnie zresztą, jak oversize’owe okulary przeciwsłoneczne, żywcem wyjęte z lat 60-tych.

fot. Bulls Press

A jak wam się podoba Lady Gaga w rudych włosach? Dla mnie rewelacja! W końcu gwiazda wygląda naturalnie, ale wciąż z charakterem. Uwielbiam paryskie wydanie Lady Gagi!

fot. Bulls Press

Nieprawidłowy email