Best Look: księżniczka Beatrice w La Mania

Joanna Przetakiewicz ma powody do dumy – jej projekty zostały docenione przez rodzinę królewską. Księżniczka Beatrice wybrała kreację La Mani na otwarcie wystawy Alexander McQueen: Savage Beauty.

EAST NEWS / Getty Images

Otwarcie wystawy Alexander McQueen: Savage Beauty to wielkie wydarzenie nie tylko modowe, ale także kulturalne. Już w styczniu sprzedano ponad 30 tys. biletów, mimo iż jej otwarcie miało miejsce dopiero wczoraj (12 marzec 2015). Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć najbardziej wpływowych postaci z brytyjskiego podwórka: Kate Moss, Naomi Campbell, czy Salmy Hayek. Rodzinę królewską reprezentowała księżniczka Beatrice, która „zdradziła” brytyjską modę na rzecz…polskiej marki!

EAST NEWS / Getty Images

Na tę okazję księżniczka Beatrice wybrała czarną kreację marki La Mania. Stylizowana na smokingowy garnitur suknia to doskonały wybór na tego typu wydarzenie. Księżniczka wyglądała w niej elegancko i wieczorowo. Jak nam udało się dowiedzieć, kreacja została stworzona specjalnie na jej życzenie. Joanna Przetakiewicz ma powody do dumy – stylizacja księżniczki Beatrice została doceniona przez Daily Mail, który okrzyknął ją jedną z najlepszych tego wydarzenia!

EAST NEWS / Getty Images

Elegancką kreację księżniczka Beatrice uzupełniła minimalistycznymi dodatkami: metalowym puzderkiem i klasycznymi, czarnymi szpilkami. Na te buty warto zwrócić uwagę – ich ażurowa struktura sprawia, że to one stają się główną ozdobą stylizacji.

EAST NEWS / Getty Images

Fryzura w stylu lat dwudziestych i makijaż, którego podstawą są czerwone usta, dopełniają klasyczny look księżniczki Beatrice.

EAST NEWS / Getty Images

Nieprawidłowy email