Best Look: Księżna w różu Alexandra McQueena

W sobotę, 15 czerwca, Wielka Brytania świętowała urodziny królowej Elżbiety II. Na uroczystości nie mogło zabraknąć naszej ulubionej przedstawicielki rodziny królewskiej. To było ostatnie przed rozwiązaniem, publiczne wystąpienie Kate Middleton i tradycyjnie to ona przyciągnęła uwagę mediów.

Getty Images/ Bulls Press

Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że Kate Middleton przyćmiła obchody urodzin królowej Elżbiety. Księżna jest już w zaawansowanej ciąży i sobotnie wydarzenie było jej ostatnim, publicznym wystąpieniem. Nic zatem dziwnego, że media z całego świata zwróciły uwagę właśnie na nią.

Getty Images/ Bulls Press

Kate Middleton często promuje brytyjskich projektantów. Na sobotnie obchody wybrała różowy płaszczyk oraz kapelusz od url=http://vumag.pl/marki/kategoria,moda,661/marka,alexander-mcqueen,2.html]Alexandra McQueena.

Getty Images/ Bulls Press

Efektowny kapelusz jest najmocniejszym elementem stylizacji, dlatego pozostałe dodatki są bardzo delikatne. Księżna założyła perłowe kolczyki i wybrała stonowaną kopertówkę – również od Alexandra McQueena.

Getty Images/ Bulls Press

Promienny uśmiech nie schodził z twarzy Kate przez cały dzień. Wygląda na to, że ciąża dobrze służy księżnej. My się zastanawiamy, czy kolor jej stroju nawiązuje do płci długo wyczekiwanego królewskiego potomka, które ma przyjść na świat już w połowie lipca.

Getty Images/ Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email