Best Look: Kerry Washington w sukience Hellessy

Kerry Washington odebrała w sobotę nagrodę Vanguard Award na ceremonii rozdania nagród GLAAD Media Awards. To nagroda przyznawana przedstawicielom show – biznesu, którzy działają na rzecz równych prawspołeczności LGBT . Kerry Washington, ubrana w zjawiskową, dwukolorową suknię Hellessy dała genialne przemówienie, w którym apelowała o równą reprezentację wszelkich mniejszości w mediach.

fot. Bulls Press

Kerry Washington to kolejna, po takich sławach jak Cher czy Jennifer Lopez, laureatka nagrody Vanguard Award przyznawanej przez organizację LGBT GLAAD. W sobotę Kerry Washington odebrała swoją statuetkę podczas uroczystej ceremonii zorganizowanej w Los Angeles. Na imprezie aktorka pojawiła się w powłóczystej i niesamowicie seksownej sukni z kolekcji Hellessy. Granatowo – bordowa sukienka z lejącej się satyny i jedwabiu kusiła głębokim dekoltem i odsłoniętymi plecami. Prosta, bardzo zwiewna, stanowiła miłą odmianę dla architektonicznych sztywnych form i ultra opinających fasonów, jakie ostatnimi czasy królują na czerwonym dywanie.

fot. Bulls Press

Warto dodać, że Kerry, która kilka miesięcy temu została mamą, błyskawicznie wróciła do formy. I ewidentnie chce pokazać, że kocha swoje ciało i czuje się w nim doskonale. Inaczej raczej nie zdecydowałaby się na tak głęboki dekolt i kreację, która wyeksponowałaby każdą, nawet najmniejszą niedoskonałość.

fot. Bulls Press
fot. Bulls Press

Kerry odebrała nagrodę za walkę na rzecz równych praw społeczności LGBT. Gdy stanęła na scenie, by wygłosić długą, siedmiominutową przemowę o braku reprezentacji mniejszości w mediach, wyglądała jak jedna ze stałych bywalczyń Klubu 54. Jej ciemne włosy ułożone w grube loki, z przedziałkiem po środku, pięknie okalały drobną buzię znanej z serialu „Skandal” aktorki. Do tego duże kolczyki – koła i bardzo naturalny makijaż.

fot. Bulls Press

Stylizację dopełniała kultowa już kopertówka Anya Hindmarch ‘Crisp Packet’ i pierścionki Chmiento. Całość prezentowała się bardzo stylowo i świeżo, choć czuć było w tej stylizacji odrobinę nostalgii za latami siedemdziesiątymi.

fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email