BEST LOOK: Keira Knightley w sukni Valentino

Jeśli jest jakaś współczesna gwiazda, która kojarzy mi się z czasami międzywojnia i stylem vintage, to z pewnością jest to Keira Knightley. Spójrzcie choćby na jej ostatnią kreację z czerwonego dywanu!

Getty Images

Bohaterką dzisiejszego BEST LOOK-a jest Keira Knightley, która na londyńską premierę „The Imitation Game” wybrała suknię z kolekcji Valentino haute couture.

Getty Images

Ta suknia uszyta ze złotej koronki, stylizowana na kreacje z początku dwudziestego stulecia. Ciekawym elementem jest spódnica, uszyta z kilku warstw falbanek.

Getty Images

– Czyżby falbanki wracała do łask..? – być może zapytacie. Tak! Na wiosenno-letnich pokazach mody pojawiło się ich naprawdę sporo!

Getty Images

Elegancja, romantyzm, baśniowość – to słowa, którymi opisać można stylizację Keiry Knightley. Jej szczupła sylwetka wprost stworzona jest do tego typu sukni! Z czym tę bogato zdobioną kreację (prawdziwy majstersztyk rękodzieła!) połączyła aktorka?

Z równie luksusowymi diamentowymi kolczykami w rozmiarze XXL z kolekcji Davida Morrisa. Do czerwone szpilki z kolekcji „The Lady is a Vamp” Charlotte Olympii.

Getty Images

I jeszcze jeden dodatek do stylizacji, który pojawił się na czerwonym dywanie całkiem przypadkowo… to parasol, chroniący gwiazdę przed wiatrem i deszczem. Być może w przypadku innej gwiazdy, innej stylizacji byłby zawadą, ale w tym wypadku jak najbardziej pasował do całości.

Getty Images
Getty Images

Keira Knightley zachwyca, zaskakuje i intryguje! Znów przynosi nam jakąś modową tajemnicę.

Getty Images
Getty Images

Dzięki niemu Keira Knightley zamieniła się w damę sprzed wieku, spacerującą po londyńskich bulwarach…

Getty Images

Co możemy „wziąć do swojej szafy” z tej stylizacji? Co jest wskazówką dla nas? Co jest inspiracją? Moim zdaniem przesłanie jest proste: znajdź swoją epokę jak Keira Knightley!

Tematy:

Nieprawidłowy email