Best Look: Katie Holmes w Marc Cain

Już dawno nie widziałyśmy Katie Holmes w tak dobrej stylizacji! Zobaczcie, co aktorka założyła na pokaz jesiennej kolekcji Marc Cain.

EAST NEWS / Getty Images

Pokaz kolekcji na sezon jesień – zima 2015 marki Marc Cain odbył się we wtorek, 20 stycznia w ramach Berlin Fashion Week. Katie Holmes jako honorowy gość tego wydarzenia, zaprezentowała total look najnowszej kolekcji, zanim został zaprezentowany na wybiegu!

EAST NEWS / Getty Images
EAST NEWS / Getty Images

Jestem absolutną fanką takiego wizerunku Holmes. Z najnowszej kolekcji Marc Cain aktorka wybrała tunikę z golfem i długi do ziemi płaszcz. Zarówno ten look, jak i cała jesienna kolekcja Marc Cain inspirowana jest latami 70-tymi. Taki styl bardzo pasuje Holmes!

EAST NEWS / Getty Images

Charakteru stylizacji dodają gustowne dodatki: zamszowe kozaki za kolano i kapelusz z szerokim rondem. Jak widać, połączenie różnych odcieni szarość idealnie sprawdza się w jednej stylizacji. Już dawno nie widziałam tak stylowej Katie!

EAST NEWS / Getty Images

Delikatny makijaż, idealnie wymodelowane włosy oraz promienny uśmiech to niezawodny trik idealnie uzupełniający każdą stylizację!

EAST NEWS / Getty Images

Nieprawidłowy email