Best Look: Kate Moss w sukience LV

Kate Moss, choć nieubłagalnie zbliża się do 40-tki, wciąż zachwyca! Kolejnym na to dowodem jest cytrynowa stylizacja, w której Kate Moss zaprezentowała się na wernisażu wystawy Timeless Muses.

EAST NEWS

Organizatorem wydarzenia był Louis Vuitton, a miejscem akcji Tokyo. Natomiast głównym tematem ekspozycji były ikony sztuki i popkultury, których ponadczasowe piękno emanowało na epokę, w której żyły.

EAST NEWS

Na wystawie znalazły się nie tylko kultowe kobiety z przeszłości (Françoise Sagan, Charlotte Perriand i Eugenia de Montijo), ale również współczesne Timeless Muses - Sofia Coppola, Catherine Deneuve i Kate Moss.

Widząc Kate Moss na wernisażu w Tokyo, nie mamy wątpliwości, że ta kobieta jest nie tylko ponadczasową muzą, ale również ponadczasową ikoną mody.

EAST NEWS

Kate Moss w zwiewnej i bardzo kobiecej sukni z kolekcji Louis Vuitton Resort 2014 była niekwestionowaną gwiazdą wieczoru.

EAST NEWS

Dodajmy, że wiele kobiet w jej wieku woli luźne, bezpieczne fasony. Kate Moss wybrała jednak sukienkę, która idealnie podkreśliła jej kobiece, aczkolwiek już nie nastoletnie, kształty.

EAST NEWS

Co więcej, ta cytrynowa kreacja świetnie współgrała z opalenizną supermodelki. Podobnie jak sandałki na słupku z motywem krokodylej skóry pochodzące z jesiennej kolekcji Louis Vuitton.

EAST NEWS

Szare sandałki blokują kolor sukienki i komponują się z łańcuszkowym paskiem, podkreślającym talię. Ozdobą głębokiego dekoltu są kryształowe napy, które dodają kreacji szyku w stylu dawnych gwiazd Hollywood.

EAST NEWS

Ktoś mógłby zapytać: gdzie podziała się dobrze nam znana rock’n’rollowa Kate Moss? Widząc romantyczne, eleganckie i po prostu kobiece oblicze Kate Moss, musimy przyznać, że za tamtą Kate Moss wcale nie tęsknimy!

EAST NEWS

Zakochaliśmy się do szaleństwa w jej niewinności i klasie. Zauroczyły nas miękkie fale jej włosów i czerwona szminka na ustach. Oczarował nas wyjątkowo twarzowy kolor sukienki i… mała, pozornie niewinna kopertówka (również z jesiennej kolekcji LV).

Kate Moss na wystawie w Tokyo – to z pewnością jest Best Look!

Tematy:

Nieprawidłowy email