Best Look: Kate Moss w Louis Vuitton

Są gwiazdy, które nie ignorują styczniowego chłodu i nie boją się zimowych stylizacji. Kate Moss udowadnia, że nawet w stylizacji „na eskimosa” można wyglądać rewelacyjnie!

NewsPix

Modelka wybrała się na pokaz męskiej kolekcji Lous Vuitton, który odbył się 22 stycznia w Paryżu. Zamiast gołych nóg i cienkiej sukienki podkreślającej figurę, Kate Moss postawiła na totalnie zimowy look. Tym samym udowadnia, że nawet w obszernych, zimowych ubraniach można wyglądać stylowo!

NewsPix

Kate Moss wybrała wzorzystą sukienkę ( w pasy i abstrakcyjne kwiaty) projektu Louis Vuitton. Co prawda została ona uszyta specjalnie dla niej na tę okazję i nie jest ona dostępna w sprzedaży, ale w sieciówkach znajdziecie sporo podobnych sukienek. Obszerne, zjawiskowe futro nie tylko dodało stylizacji elegancji, ale przede wszystkim ogrzało ciało modelki. Panujący na zewnątrz chłód skłonił Kate Moss do założenia średniej grubości rajstop, które nie psują efektu stylizacji.

NewsPix

Na nogach modelki widzimy masywne botki z lakierowanej skóry, które pochodzą z kolekcji Louis Vuitton.

NewsPix

Kate Moss zrezygnowała z makijażu i stylizacji włosów, co w przypadku tego looku doskonale się sprawdza! Czas na full nature!

NewsPix

Tematy:

Nieprawidłowy email