Best Look: Kate Middleton w sukience Diane Von Furstenberg

Księżna Kate i książę William wybrali się niedawno na galę Royal Variety Performance. Podczas charytatywnej książęca para podziwiała występy One Direction (sic!), Eda Sheerana i Ellie Goulding. Księżna Kate miała okazję zamienić kilka słów z każdym z artystów. Ubrana w czarną, koronkową suknię od Diane Von Furstenberg przykuwała uwagę bardziej niż zgromadzeni na gali bożyszcza nastolatek z One Direction.

fot. Getty Images / Bulls Press

Księżna Kate jest już w drugim trymestrze ciąży. Jej zaokrąglony brzuszek coraz trudniej jest ukryć. Może dlatego nowa stylistka księżnej w ogóle nie podejmuje takich prób. Wręcz przeciwnie – Catherine coraz częściej pojawia się w dopasowanych sukienkach i płaszczach podkreślających nie tylko brzuch ale i zabójczo zgrabną sylwetkę matki księcia Georga.

fot. Getty Images / Bulls Press
fot. Getty Images / Bulls Press

Dokładnie tak było w przypadku gali Royal Variety Performance w Londynie. Doroczna impreza charytatywna organizowana jest od 1912 roku. Zwyczajowo uczestniczy w niej monarcha albo następca tronu Wielkiej Brytanii lub jego przedstawiciel. Tym razem wypadło na księcia Williama i jego żonę. Z tej okazji Kate wybrała dość bezpieczną, ale mimo wszystko bardzo elegancką suknię od Diane Von Furstenberg. Koronkowe cacko z okrągłym, niewielkim dekoltem i rękawami 3/4 idealnie leżało na zgrabnej sylwetce księżnej, wcięciem w talii delikatnie podkreślając ciążowy brzuszek.

fot. Getty Images / Bulls Press
fot. Getty Images / Bulls Press

Zarita to model z najnowszej kolekcji amerykańskiej projektantki, który można kupić na Net-A-Porter. Kosztuje 930 euro, ale patrząc na efekt jaki daje – jest absolutnie warta swojej ceny. Myślę, że świetnie układająca się koronka będzie wyglądała równie zjawiskowo nie tylko na członkini rodu królewskiego. Rozkloszowany dół spódnicy nadaje jej dość arystokratycznego charakteru, dlatego warto aby dodatki były nieco mniej zachowawcze niż to, na co zdecydowała się księżna – czarna, błyszcząca kopertówka - pudełko i kolczyki – koła od Kiki McDonough, wysadzane topazami.

fot. Getty Images / Bulls Press
fot. Getty Images / Bulls Press

Brawa należą się Kate za fryzurę. Precyzyjny, piękny niski kok do przyjemna odmiana po nieskończonej paradzie rozpuszczonych loków mniejszych i większych. Fakt, gdybym miała tak cudną grzywę jak Kate Middleton, pewnie zawsze nosiłabym ją z dumą rozpuszczoną. Ale w przeciwieństwie do księżnej, nie jestem fotografowana milion razy dziennie i nie muszę zastanawiać się, co powiedzą na mój temat media. Ale tym razem media (no dobrze, jeden dziennikarz) mówią: brawo Kate!

Tematy:

Nieprawidłowy email