Best Look: Kate Mara w H&M Conscious

Swoją kolekcją Conscious, szwedzka sieciówka zrobiła prawdziwą rewolucję w świecie mody. Okazuje się, że ubrania z H&M mogą być równie spektakularne i dobre jakościowo, jak kolekcje indywidualnych projektantów. Ubrania Conscious rozchwytywane są nie tylko przez wierne klientki H&M, ale także gwiazdy

Kate Mara w H&M Conscious / Getty Images

Gwiazda serialu House of Cards uczestniczyła w prezentacji kolekcji H&M Conscious, która odbyła się w środę, 19 marca w Hollywood. Oprócz serialowej Zoe, na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. Sophia Bush, Emmy Rossum, Amber Heard, czy Amber Valetta. Oznacza to, że luksusowa linia szwedzkiej sieciówki, której ubrania wykonywane są wyłącznie z naturalnych i przyjaznych środowisku materiałów, cieszy się dużą popularnością także wśród gwiazd. Nie ma się co dziwić, w końcu najnowsza kolekcja H&M Conscious jest naprawdę piękna!. Wraz z Kate Marą fotoreporterom pozował Johny Wujek. Ten młody, amerykański stylista o polskim nazwisku jest wschodzącą gwiazdą w środowisku amerykańskich stylistów. Johny jest byłym modelem, obecnie jest głównym stylistą amerykańskiej edycji programu Top Model, na co dzień współpracuje z takimi gwiazdami, jak Katy Perry, Amber Heard, czy Shakira. Swojego czasu stylizował także Nicky Minaj. Jak widać na zdjęciu poniżej, amerykańskie gwiazdy za nim przepadają – także Kate Mara!

Kate Mara w H&M Conscious / Getty Images

Wracając do stylizacji aktorki, to muszę przyznać, że Kate Mara skutecznie przyciągnęła mój wzrok! Oparta o etniczne inspiracje, przełamana jest kilkoma nieoczywistymi dodatkami. Jeśli miałabym wyróżnić jej główny element, to byłaby to właśnie top w etniczne wzory z pufiastymi rękawkami. Przyznajcie, że jest piękny i hipnotyzujący! Do wzorzystego topu Kate dobrała połyskujące spodnie z kolorze écru z ręcznymi haftami. Zastanawiam się, czy Kate nie powinna założyć spodni o rozmiar mniejszych – mam wrażenie, że te na nogach aktorki są zbyt obszerne, przez co poszerzają jej sylwetkę. Ubrania pochodzą z kolekcji H&M Conscious.

Kate Mara w H&M Conscious / Getty Images

Wzorzysty top, haftowane spodnie – można by pomyśleć, że w tej stylizacji występuje już dużo różnorodnych wzorów i faktur. Dlatego zaskakującym wyborem są pantofle z wężowej skóry i co najważniejsze – te wszystkie wzory w stylizacji Kate Mary wcale ze sobą nie kolidują! Pastelowy dodatek rozwesela stylizację aktorki – to kopertówka z kolekcji Burberry Prorsum.

Kate Mara w H&M Conscious / Getty Images

Mocny makijaż zrównoważony jest przez zachowawczą fryzurę, co w takim zestawieniu zapewnia elegancki i schludny look.

Kate Mara w H&M Conscious / Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email