Best Look: Kate Hudson w t-shircie Osman i spódnicy RVN

Kate Hudson świetnie zaprezentowała się na nowojorskiej ulicy. Aktorka wybrała czarną, ołówkową spódnicę, która idealnie podkreślała jej zgrabną sylwetkę. Do tego prosty t-shirt, obowiązkowo wciągnięty w spód, nienaganna fryzura i prześliczne, żółte szpilki. Tak możemy się ubierać codziennie!

Kate Hudson

Kate Hudson świetnie prezentuje się na czerwonym dywanie. Ale Hollywoodzka gwiazda ma też genialny styl na co dzień, co udowodniła podczas ostatniego spaceru po Nowym Jorku. Prosty, graficzny t-shirt i ołówkowa spódnica to klasyczny zestaw. Biała koszulka z nadrukiem pochodzi z kolekcji Osman Resort 2014. Ołówkowa spódnica z wysokim stanem to projekt RVN. Zestaw nabrał charakteru dzięki dodatkom. Żółte szpilki z trójkątnym noskiem to strzał w dziesiątkę. Wyraziste, pięknie wydłużają nogi i pokazują, że wiesz o co chodzi w modzie ulicznej, bez zbytniego epatowania gadżetami. Do tego niebieskie, lustrzane Ray-Bany model Aviator i torebka Chanel.

Kate Hudson

Stylizacja pewnie nie wyglądałaby tak dobrze, gdyby nie świetna fryzura Kate Hudson. Długie, blond włosy aktorki były lekko pofalowane, jakby właśnie wróciła ze spaceru po plaży. Idealny kolor, świetna długość wszystko podkreślone delikatną opalenizną. Ideał?

Kate Hudson

Całość prezentuje się bardzo swobodnie, nonszalancko. Nie ma tu nic wymuszonego, nic na siłę. Kate raczej nie spędziła całego dnia stojąc przed szafą i zastanawiając się, za kogo by się tu przebrać. Jest ubrana. Wygląda świetnie. Mamy ochotę skopiować cały look. Słowem: taka jest potęga prawdziwego stylu!

Kate Hudson

Tematy:

Nieprawidłowy email