Best Look: Kate Bosworth w Angel Sanchez

To jedna z najbardziej artystycznych, a jednocześnie bardzo seksownych stylizacji, które miałam okazję ostatnio oglądać. Kate Bosworth wie jak ubrać się na wernisaż wystawy i to właśnie tej konkretnej wystawy!

Getty Images

Kate Bosworth była jednym z gości zaproszonych na wernisaż wystawy „The Coca-Cola Bottle American Icon”, który odbył się kilka dni temu w High Museum of Art w Atlancie.

Getty Images

Co na to spotkanie ze sztuką wybrała gwiazda? To naprawdę ciekawy wybór, bo Kate Bosworth zdecydowała się na czarno-złotą sukienkę z kolekcji wenezuelskiego projektanta Angela Sancheza, która nota bene przypominała kształtem… klasyczną butelkę Coca-Coli!

Getty Images
Getty Images

Warto przyjrzeć się bliżej sukience. To typowa sukienka-iluzja. Jej przód to złoto, a tył to czerń. Widoczny czarny materiał w okolicach talii i w strefie uda optycznie wyszczupla sylwetkę.

Getty Images
Getty Images

Zwróćcie uwagę na złoty golf kreacji. Mocno zabudowane sukienki z golfem to ostatnio prawdziwy hit na salonach! Dodatkowy plus za idealną długość za kolano i piękną, nowoczesną, złotą tkaninę, z której uszyto przód sukienki.

Całość wygląda bardzo klasycznie, a jednocześnie nowocześnie, a nawet futurystycznie. Ta sukienka przypomina mi nieco współczesną rzeźbę!

Getty Images
Getty Images
Getty Images

Dopełnieniem stylizacji jest równie artystyczna kopertówka z kolekcji Rauwolf, która wygląda jak panorama metropolii. I na koniec zoom na przepiękne, czarne szpilki z paskiem wokół kostki (kolejny trend z czerwonego dywanu!) marki Aquazzura.

Getty Images

Kropką nad i są gładko zaczesane i spięte w kok włosy oraz malinowa czerwień na ustach. Moim zdaniem to look zdecydowanie na plus, a co Wy o nim sądzicie?

Tematy:

Nieprawidłowy email