BEST LOOK: Katarzyna Kolenda-Zaleska w J.Crew

Widujemy ją najczęściej w stonowanych stylizacjach i eleganckich zestawach. W końcu bycie dziennikarką polityczną zobowiązuje. Jednak tym razem mogliśmy oglądać jej zupełnie nowe, kolorowe oblicze. Wszystko dzięki pokazowi Roberta Kupisza!

mwmedia

Katarzyna Kolenda-Zaleska była jedną z gwiazd zaproszonych na pokaz Roberta Kupisza, który odbył się 5 czerwca w Soho Factory w ramach T-Mobile fashion. Przyszła w towarzystwie męża Grzegorza Zaleskiego.

mwmedia
mwmedia

Co ciekawe, zarówno Katarzyna Kolenda-Zaleska, jak i jej mąż, dostosowali się do dress code’u, o którym Robert Kupisz informował na zaproszeniach. Tematem przewodnim był nieśmiertelny jeans! Grzegorz Zaleski (jak zdradziła nam Katarzyna Kolenda-Zaleska później) - były pankowiec, zdecydował się na jeansową koszulę w stylu Jacka Kuronia. Co natomiast miała na sobie dziennikarka TVN?

mwmedia

– Właśnie wróciłam ze Stanów Zjednoczonych, a tam jest taki sklep, który po prostu uwielbiam. Pewnie kojarzycie, J.Crew? – opowiadała. – Właśnie stamtąd mam bluzkę. Dziś miałam wielką ochotę włożyć coś kolorowego!

mwmedia

Właśnie za tę mozaikę wzorów i kolorów na bluzce J.Crew doceniliśmy stylizację dziennikarki. Zwykle takie ubranie jest świetnym punktem wyjścia, bazą, na której można budować kolejne elementy stylizacji. Tak też było również w tym przypadku.

mwmedia
mwmedia

Na górze kolorowa bluzka, a na dole zwężane ku dołowi jeansowe spodnie. Zwróć uwagę na modnie podwinięte nogawki. To hit sezonu wśród polskich i zagranicznych gwiazd. Dowód na to, że Katarzyna Kolenda-Zaleska orientuje się w najgorętszych trendach!

Kropką nad i były łososiowe szpilki na kaczuszce z kolekcji Zary. Choć w stylu retro, świetnie komponowały się z wesołym, casualowym zestawem.

mwmedia

Do tego kobaltowa mała torebka na ramię i gotowe!

mwmedia

Brawa za kolory, sportową elegancję, świetne proporcje. Ta stylizacja to inspiracja dla każdej kobiety – niezależnie od wieku! Czasem warto wyskoczyć ze sztywnych biurowych garsonek i… zamienić je na wygodne jeansy i kolory! Super!

Tematy:

Nieprawidłowy email