Best look: Kasia Sokołowska

Na pokazach Mariusza Przybylskiego zawsze roi się od gwiazd. Naszą uwagę przykuło wiele wspaniałych stylizacji. Niesamowite wrażenie wywarła na nas Agnieszka Włodarczyk w pięknej, czarnej, balowej sukni czy też Joanna Horodyńska w wersji total gold look. Jednak pierwsze miejsce należy się absolutnie Kasi Sokołowskiej. I to ona jest gwiazdą naszego dzisiejszego Best Look’a!

Wczoraj Kasia Sokołowska reżyserowała po raz kolejny pokaz Mariusza Przybylskiego. Co wybrała na tę okazję? Kasia postawiła na prostą w kroju, czarną sukienkę ozdobioną niezwykłymi  kamieniami, która idealnie podkreśla świetną figurę reżyserki oraz eksponuje jej zgrabne nogi.

Sukienka pochodzi oczywiście z kolekcji od Mariusza Przybylskiego. Kasia Sokołowska ma już w zwyczaju ubierać się w ubrania od tego projektanta, którego pokaz w danym dniu reżyseruje.

Do tego proste czarne botki przed kostkę od Sergio Rossi i biżuteria Apart. Zwróciłyśmy uwagę także na przepiękne, starannie pomalowane paznokcie. Doskonale wieńczą całość.

My jesteśmy zdecydowanie na tak! A wam jak się podoba Kasia w tym wydaniu?

Tematy:

Nieprawidłowy email