Best Look: Kasia Smutniak w La Mania

Z chęcią obserwujemy sukcesy naszych polskich gwiazd za granicą. Sporo ich odnosi modelka i aktorka – Kasia Smutniak, która reprezentowała nasz kraj na otwarciu ósmej edycji Festiwalu Filmowego w Rzymie.

Getty Images

Kasia Smutniak wyglądała obłędnie podczas uroczystości otwarcia ósmego Festiwalu Filmowego w Rzymie, która odbyła się 8 listopada 2013 roku. Piękna Kasia na czerwonym dywanie niczym nie odstawała od takich gwiazd, jak: Rooney Mara czy Scarlett Johansson.

Getty Images

Jeszcze większą radość budzi fakt, że na tak ważną uroczystość wybrała kreację polskiej marki, propagując na świecie rodzimą modę. Aktorka założyła zestaw złożony ze złocistej, rozkloszowanej spódnicy z podwyższonym stanem oraz odsłaniającego talię, czarnego topu o geometrycznym kroju. Kreacja pochodzi z kolekcji na sezon wiosna-lato 2014 marki La Mania.

Getty Images

Kreacja Kasi Smutniak została dostrzeżona przez redaktorów magazynu Vanity Fair, którzy ocenili jej stylizację na maksymalną ilość punktów. W tym samym zestawie pojawiła się Joanna Przetakiewicz na balu charytatywnym Fundacji TVN – Nie Jesteś Sam, na początku września 2013. Kto według was lepiej nosi La Manię?

Getty Images/ AKPA

Tematy:

Nieprawidłowy email