Best Look: Karolina Kurkova w Michael Kors

Gala rozdania nagród CFDA to skupisko najważniejszych nazwisk ze świata mody. Nie ma bardziej sprzyjającej okazji do oceny stroju tych, którzy ubierają nas na co dzień. Spośród wielu projektantów i ich muz (gwiazd, modelek), nam szczególnie spodobała się Karolina Kurkova.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Michael Kors dobrze wiedział co robi, wybierając Karolinę Kurkovą na ambasadorkę swojej marki na rozdaniu nagród CFDA. Długonoga modelka wyglądała zachwycająco w srebrnym komplecie projektanta.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Minimalistyczny strój zachowany jest w duchu obowiązujących trendów – w końcu metaliczny połysk rządzi wiosną – tak, jak Karolina Kurkova rządziła wczorajszą galą. Modelka wyglądała obłędnie w srebrnym komplecie od Michaela Korsa. Krótkie spodenki podkreślały długie, piękne nogi modelki. Stylizacja z pozoru prosta, a jednak elegancka. Karolina bez wątpienia wyróżniała się w zalewie długich i strojnych sukien.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Jak już świecić, to w całości – do srebrnego kompletu modelka założyła sandałki w tym samym kolorze – również od Michaela Korsa. Mogłoby się wydawać, że co za dużo, to nie zdrowo, jednak w tej kombinacji, połączenie błyszczących elementów pasuje jak ulał.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Jedynym dodatkiem, jaki Karolina dobrała do swojej stylizacji, to długi wisior z tajemniczymi kłami.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Prawda jest taka, że uroda Karoliny Kurkovej nie wymaga zbyt wielu ozdób i…ubrań. Ach, ta Karolina…

Nieprawidłowy email